Kód: MKSDLFIBR5050
Produktové číslo: LIB300SW032A1
EAN: 855284005810

Leef iBRIDGE3 32 GB silver

Leef iBridge pro iOS je řešením pro rychlé rozšíření kapacity, ukládání a sdílení dat, bez obav z jejich ztráty. Kapacita: 32GB; rozhlaní Apple Lightning určeno pro iPhone, iPad a iPod rozhlaní USB 2.0 určeno pro MAC a PC

Detailní popisLeef iBridge 3

Snadno rozšiřte své úložiště.Leef iBridge 3 je externí paměť, která rozšíří úložiště vašemu iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Z jedné strany je osazena Lightning konektorem a z druhé rozhraním USB 3.1. S pomocí aplikace iBridge3, která je v App Store ke stažení zdarma, lze do ní nahrávat data z vašeho iOS zařízení a jednoduše je pak přenést do počítače. Zároveň z něho můžete přehrávat filmy nebo poslouchat hudbu.

Ušetří potřebný prostor.

Pokud se vám ve vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch už nedostává volného úložiště, jednoduše nepotřebná data přeneste na Leef iBridge 3. Nejen že si je tím zálohujete, snadno je ale také díky tomu můžete stáhnout i do vašeho počítače. Nepotřebujete k tomu internetového připojení, ani zbytečné kabely.Multifunkční aplikace.

K obsluze ve vašem iOS zařízení stačí mít nainstalovanou aplikaci iBridge 3, která je v App Storu dostupná zdarma. Skrze ní totiž na disk jednoduše kopírujete z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch všechna potřebná data. Při zapojení disku na něho navíc můžete např. fotografie a video záznamy ukládat přímo.Přidaná hodnota.

Ať už hodně cestujete, nebo s sebou chcete nosit množství dat, je k tomu Leef iBridge 3 ideální. Do paměti zařízení si totiž můžete stáhnout filmy nebo třeba celé seriály a na cestách je pohodlně sledovat skrze displej vašeho iOS zařízení. To samé platí o fotografiích nebo dokumentech.Zabezpečení na úrovni.

Zneužití obsažených dat se přitom bát nemusíte. Jednotlivé složky lze uzamknout a to buď kódem, nebo pomocí Touch ID. O data z disku pak náhodně nepřijdete díky jeho konstrukci. Tělo Leef iBridge 3 je totiž zinkový odlitek, který doplňuje termostatický elastomer. Ten mu dodává zejména pružnost a odolnost.Kryty mu nevadí.

Díky unikátní konstrukci ve tvaru ,,J,, vám nebude Leef iBridge 3 z vašeho zařízení nevzhledně trčet. Ideální rozměry Lightning konektoru pak zajistí, že jej můžete používat i s kryty nasazenými na vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. A pokud jej zrovna nepoužíváte, jednoduše mu nasadíte krytku, kterou můžete mít třeba na kroužku od klíčů. Dodatečnou paměť pro vaše iOS zařízení tak můžete nosit kdykoli u sebe, ať už jdete kamkoli.Rychlost

Rychlost zápisu paměťové karty (MB/s) 150MB/s

Obecné

Adaptér pro klasickou SD kartu Ne
Typ paměťové karty Ostatní
Typ připojení USB 3.1
Max. kapacita karty (GB) 32

Slot pro karty

Max. kapacita karty (GB) 32

Procesor a paměť

Max. kapacita karty (GB) 32

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Ocenuji skvely pristup na zakaznicke lince, kde mi zodpovedeli me dotazy. Objednavam ponekolikate a zbozi vzdy dorazilo velmi rychle a v poradku.

Ověřený zákazník
12.01.2023

Profesionální přístup, to oceňuji.

Ověřený zákazník
23.01.2017

Objednávka byla doručená a vyvednuta v hodně krátké době. Obchod se mnou komunikoval skvěle, kdy jsem dostávala maily ohledně toho, co se s objednavkou děje. Vím, že tady nakoupím i příště

Ověřený zákazník
15.05.2022

Doporučuji vyzkoušet nákup.

Ověřený zákazník
28.02.2022

dobrý nákup

Ověřený zákazník
19.11.2015

Potvrzeni objednavky mi prislo asi do hodiny, zbozi jsem si tak mohl vyzvednout neuveritelne brzy! Maximalni spokojenost, urcite se vratim, az budu shanet dalsi prislusenstvi na iPhone!

Ověřený zákazník
22.01.2017

Doporučuji pro profesionální přístup!

Ověřený zákazník
09.12.2014

Doporučuji ostatním i pokud se jedna školení práce s Applem produkty.

Ověřený zákazník
21.01.2017

Maximální spokojenost . Doporučuji

Ověřený zákazník
22.01.2022

Objednal jsem zboží poměrně pozdě v pondělí, ještě ten večer mi přišla SMS o předání zboží poště a druhý den jsem měl zboží doma přestože to mám od Prahy přes celou republiku. Ke zboží jsem navíc dostal zdarma od obchodu třetí rok záruky. Naprosto bez výtek, super obchod.

Ověřený zákazník
02.09.2016
Všechny recenze