Kód: MKSDLFIBR5050
Produktové číslo: LIB300SW032A1
EAN: 855284005810

Leef iBRIDGE3 32 GB silver

Leef iBridge pro iOS je řešením pro rychlé rozšíření kapacity, ukládání a sdílení dat, bez obav z jejich ztráty. Kapacita: 32GB; rozhlaní Apple Lightning určeno pro iPhone, iPad a iPod rozhlaní USB 2.0 určeno pro MAC a PC

Detailní popisLeef iBridge 3

Snadno rozšiřte své úložiště.Leef iBridge 3 je externí paměť, která rozšíří úložiště vašemu iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Z jedné strany je osazena Lightning konektorem a z druhé rozhraním USB 3.1. S pomocí aplikace iBridge3, která je v App Store ke stažení zdarma, lze do ní nahrávat data z vašeho iOS zařízení a jednoduše je pak přenést do počítače. Zároveň z něho můžete přehrávat filmy nebo poslouchat hudbu.

Ušetří potřebný prostor.

Pokud se vám ve vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch už nedostává volného úložiště, jednoduše nepotřebná data přeneste na Leef iBridge 3. Nejen že si je tím zálohujete, snadno je ale také díky tomu můžete stáhnout i do vašeho počítače. Nepotřebujete k tomu internetového připojení, ani zbytečné kabely.Multifunkční aplikace.

K obsluze ve vašem iOS zařízení stačí mít nainstalovanou aplikaci iBridge 3, která je v App Storu dostupná zdarma. Skrze ní totiž na disk jednoduše kopírujete z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch všechna potřebná data. Při zapojení disku na něho navíc můžete např. fotografie a video záznamy ukládat přímo.Přidaná hodnota.

Ať už hodně cestujete, nebo s sebou chcete nosit množství dat, je k tomu Leef iBridge 3 ideální. Do paměti zařízení si totiž můžete stáhnout filmy nebo třeba celé seriály a na cestách je pohodlně sledovat skrze displej vašeho iOS zařízení. To samé platí o fotografiích nebo dokumentech.Zabezpečení na úrovni.

Zneužití obsažených dat se přitom bát nemusíte. Jednotlivé složky lze uzamknout a to buď kódem, nebo pomocí Touch ID. O data z disku pak náhodně nepřijdete díky jeho konstrukci. Tělo Leef iBridge 3 je totiž zinkový odlitek, který doplňuje termostatický elastomer. Ten mu dodává zejména pružnost a odolnost.Kryty mu nevadí.

Díky unikátní konstrukci ve tvaru ,,J,, vám nebude Leef iBridge 3 z vašeho zařízení nevzhledně trčet. Ideální rozměry Lightning konektoru pak zajistí, že jej můžete používat i s kryty nasazenými na vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. A pokud jej zrovna nepoužíváte, jednoduše mu nasadíte krytku, kterou můžete mít třeba na kroužku od klíčů. Dodatečnou paměť pro vaše iOS zařízení tak můžete nosit kdykoli u sebe, ať už jdete kamkoli.Rychlost

Rychlost zápisu paměťové karty (MB/s) 150MB/s

Obecné

Adaptér pro klasickou SD kartu Ne
Typ paměťové karty Ostatní
Typ připojení USB 3.1
Max. kapacita karty (GB) 32

Slot pro karty

Max. kapacita karty (GB) 32

Procesor a paměť

Max. kapacita karty (GB) 32

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

obchod rychlý

Ověřený zákazník
25.11.2023

zadna nevyhoda rychle doručeno

Ověřený zákazník
21.11.2023

Výborný zákaznický servis.

Ověřený zákazník
20.11.2023

Děkuji, jsem s tímto obchodem spokojený.

Ověřený zákazník
17.11.2023

Rychlé odesláni!

Ověřený zákazník
09.11.2023

Hodinky přišly již druhý den po objednání.

Ověřený zákazník
09.11.2023

Skvělé služby a ceny!!!

Ověřený zákazník
05.11.2023

Vše proběhlo v pořádku. Nákup doporučuji. Určitě jsem nenakupoval naposledy.

Ověřený zákazník
25.10.2023

+ dobrá cena - chodí maily, kde jsou blbosti - objednal jsem si vyzvednutí na prodejně a mail mi přišel s úplně jinou informací

Ověřený zákazník
25.10.2023

vše rychle a ok

Ověřený zákazník
12.10.2023
Všechny recenze