Kód: MKSDLFIBR5050
Produktové číslo: LIB300SW032A1
EAN: 855284005810

Leef iBRIDGE3 32 GB silver

Leef iBridge pro iOS je řešením pro rychlé rozšíření kapacity, ukládání a sdílení dat, bez obav z jejich ztráty. Kapacita: 32GB; rozhlaní Apple Lightning určeno pro iPhone, iPad a iPod rozhlaní USB 2.0 určeno pro MAC a PC

Detailní popisLeef iBridge 3

Snadno rozšiřte své úložiště.Leef iBridge 3 je externí paměť, která rozšíří úložiště vašemu iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Z jedné strany je osazena Lightning konektorem a z druhé rozhraním USB 3.1. S pomocí aplikace iBridge3, která je v App Store ke stažení zdarma, lze do ní nahrávat data z vašeho iOS zařízení a jednoduše je pak přenést do počítače. Zároveň z něho můžete přehrávat filmy nebo poslouchat hudbu.

Ušetří potřebný prostor.

Pokud se vám ve vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch už nedostává volného úložiště, jednoduše nepotřebná data přeneste na Leef iBridge 3. Nejen že si je tím zálohujete, snadno je ale také díky tomu můžete stáhnout i do vašeho počítače. Nepotřebujete k tomu internetového připojení, ani zbytečné kabely.Multifunkční aplikace.

K obsluze ve vašem iOS zařízení stačí mít nainstalovanou aplikaci iBridge 3, která je v App Storu dostupná zdarma. Skrze ní totiž na disk jednoduše kopírujete z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch všechna potřebná data. Při zapojení disku na něho navíc můžete např. fotografie a video záznamy ukládat přímo.Přidaná hodnota.

Ať už hodně cestujete, nebo s sebou chcete nosit množství dat, je k tomu Leef iBridge 3 ideální. Do paměti zařízení si totiž můžete stáhnout filmy nebo třeba celé seriály a na cestách je pohodlně sledovat skrze displej vašeho iOS zařízení. To samé platí o fotografiích nebo dokumentech.Zabezpečení na úrovni.

Zneužití obsažených dat se přitom bát nemusíte. Jednotlivé složky lze uzamknout a to buď kódem, nebo pomocí Touch ID. O data z disku pak náhodně nepřijdete díky jeho konstrukci. Tělo Leef iBridge 3 je totiž zinkový odlitek, který doplňuje termostatický elastomer. Ten mu dodává zejména pružnost a odolnost.Kryty mu nevadí.

Díky unikátní konstrukci ve tvaru ,,J,, vám nebude Leef iBridge 3 z vašeho zařízení nevzhledně trčet. Ideální rozměry Lightning konektoru pak zajistí, že jej můžete používat i s kryty nasazenými na vašem iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. A pokud jej zrovna nepoužíváte, jednoduše mu nasadíte krytku, kterou můžete mít třeba na kroužku od klíčů. Dodatečnou paměť pro vaše iOS zařízení tak můžete nosit kdykoli u sebe, ať už jdete kamkoli.Rychlost

Rychlost zápisu paměťové karty (MB/s) 150MB/s

Obecné

Adaptér pro klasickou SD kartu Ne
Typ paměťové karty Ostatní
Typ připojení USB 3.1
Max. kapacita karty (GB) 32

Slot pro karty

Max. kapacita karty (GB) 32

Procesor a paměť

Max. kapacita karty (GB) 32

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Před svátky jsem objednával k Vánocům kryty na telefony. Zboží bylo ten den objednávky od iSetos předáno české poště. I když toho určitě bylo hodně, tak bohužel s poštou byla komunikace absolutní katastrofa a skončilo to až vrácením balíku zpět do iSetos, kde mi pán po telefonu ochotně nabídl odeslání znovu, hned jak k nim balík dorazí. Jak slíbil, tak se stalo. Díky moc za vstřícnost a ať se daří.

Ověřený zákazník
04.01.2023

Dobrá cena, zboží na skladě, možnost si osobně vyzvednout

Ověřený zákazník
08.11.2022

Děkuji, jsem spoko.

Ověřený zákazník
28.06.2022

Velice ochotná slečna na zákaznické lince, která mi měnila místo a způsob doručení, které jsem zadal špatně. Zboží jsem objednal ve čtvrtek po poledni, v pátek ve 13h zboží dorazilo. Dokonce mi zajistila dvě výdejní místa, aby doručení bylo na 100% do víkendu. Ještě jednou moc děkuji.

Ověřený zákazník
27.10.2022

Jsem spokojen Rychlost dodání a dobrá komunikace.

Ověřený zákazník
30.12.2022

Na obchod jako takovej nemam vyhrady co bych hodnotil negativne problem byl doručovani samotneho zboži,v pondeli objednano a este ani v uteri nebyly schopni zboži odeslat na moji adresu,v ten samej den jsem objednaval zboži z jineho eshopu a v druhej den jsem to mel doma dale problem že zboži nebylo možne odeslat na pobočku v Liberci a pritom do jinych jo a ja se nebudu trepat do Mlade Boleslavi ktera je 50.km daleko když na pobočku v Liberci to mam 15.min cesty pešky,takže suma sumarum na zboži a obchod neřeknu pul slova špatného problem je ich doručovani ktere namiesto dvou dnu trvalo 4.dny a či bych od nich objednaval znovu? pokud by byla možnost doručeni na pobočku jinak asi ne a hlavne bych očekaval zboži do dvou dnu a ne že 4.dny

Ověřený zákazník
15.01.2023

+++

Ověřený zákazník
29.11.2022

Děkuji, určitě znovu nakoupim

Ověřený zákazník
06.10.2022

Ke zboží nebyl dodán návod k obsluze v češtině.

Ověřený zákazník
26.06.2022

Cením si, že mezi většinou akcí na black friday váš obchod dával opravdu smyslu plné ceny na produkty, které jsou už starší (datem vydání). V mém konkrétním případě se jednalo o Apple Watch 6. Všichni ostatní resseleři drželi "slevy" až zbytečně vysoko na to, že se jedná o 2 roky starý model. Moc díky.

Ověřený zákazník
11.12.2022
Všechny recenze