Mac Pro 3,5GHz 6C Xeon E5/16GB/256GB/FPD5003GB

Mac Pro 3,5GHz 6C Xeon E5/16GB/256GB/FPD5003GB

3,5GHz šestijádrový procesor Intel Xeon E5, 16 GB 1866MHz paměti DDR3 ECC, Dva grafické procesory AMD FirePro D500, každý se 3 GB paměti GDDR5 VRAM, 256GB flashové úložiště na sběrnici PCIe
Kód: POSPAPMPROZ095 EAN: 885909720750 Part No.: MD878CZ/A
95 990 Kč
79 331 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Mac Pro

Vytvoř svůj vlastní magnum opus.Mac Pro je maximálně profesionální stolní počítač společnosti Apple, který je osazen šestijádrovým procesorem Intel Xeon E5 s 12 MB mezipaměti L3 a možností přetaktování funkcí Turbo Boost až na 3,9 GHz. Disponuje 16GB 1 866MHz paměti DDR3 ECC, dvěma grafickými procesory AMD FirePro D500, každý s 3GB paměti GDDR5 VRAM a 256GB SSD úložištěm.

Unikátní.

Žádný podobný stolní počítač, jako je Mac Pro, nenajdete. Jeho unikátní válcový design je přitom promyšlený do posledního detailu. Myslelo se jak na procesor, tak paměť, grafiku, úložiště a v neposlední řadě také na jeho rozšiřitelnost bez omezování se prostorem skříně. Nabízí Thunderbolt 2, USB 3, gigabitový Ethernet a HDMI 1.4.Vrcholný výkon.

Srdcem Macu Pro je procesor Intel Xeon se šesti jádry na jediném čipu. Tomu sekundují dva grafické procesory s 3GB paměti. Vše pak doplňuje 16GB paměť RAM a 256GB SSD úložiště. Jedná se tak o skutečně impozantní uspořádání sil. Mac Pro ve všech parametrech podává opravdu vrcholný výkon.Termální jádro.

Aby bylo o bezprecedentní množství výkonu Macu Pro řádně postaráno, je v něm obsaženo jednotné termální jádro. To zaručuje maximální proudění vzduchu a odvádí teplo z CPU a GPU. Znamená to, že pokud není jeden procesor vytížený tak, jako ostatní, přebytečná tepelná kapacita se efektivně sdílí. Podobným způsobem ještě nebyl zkonstruovaný žádný jiný počítač.Neobvykle jednoduché chlazení.

Vzhledem k unikátní konstrukci počítače Mac Pro mu stačí k jeho chlazení jediný větrák. Ten nasává vzduch spodním průchodem a prožene ho celým vnitřkem stroje, čímž absorbuje teplo a odvádí ho nahoru. Díky celému důmyslnému řešení, a obráceně zakřiveným lopatkám, může mít větrák menší otáčky a tím vytváří podstatně méně hluku.Dokonalá symbióza.

S výkonem, jaký má Mac Pro, nebudete mít problém hladce střihat videa v plném rozlišení 4K a zároveň renderovat efekty na pozadí. Přitom budete mít stále dostatek výkonu na připojení až tří displejů s vysokým 5K rozlišením. Mac Pro je šitý na míru operačnímu systému macOS, který vám umožní využít plného potenciálu tak výkonné pracovní stanice, jakou tento počítač je.Prostě vše, co potřebujete.

Nejedná se jen o krásný stroj. Mac Pro vám poskytne vše, co po takové výpočetní technice vůbec potřebujete. Díky svému výkonu, rozšiřitelnosti a nadčasovému designu uspokojí vaše potřeby po skutečně dlouhou dobu.