Marbotic Smart Numbers

Marbotic Smart Numbers

Didaktická pomůcka Marbotic je technická hračka s duší. Spojuje fyzickou hru s poznáváním základů matematiky inspirované metodou Montessori. Nadchne vás podmanivým vzhledem a promyšleným zapojováním do hry. Vhodné pro děti od 3 do 8 let.
Kód: APOSMASMNU001 EAN: 3770005884000 Part No.: MAR-SN15
1 099 Kč
908 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaMarbotic Smart Numbers

Didaktická pomůcka.Didaktická pomůcka Marbotic je technická hračka s duší. Spojuje fyzickou hru a seznamování se s písmeny a tvorbou slov prostřednictvím hry na tabletu. Nadchne vás podmanivým vzhledem a promyšleným zapojováním do hry.
 

Marbotic učí děti číst, psát a počítat při hře.

Hry Marbotic jsou vytvořené ve spolupráci s učiteli a inspirované metodou Montessori. Podporují formu učení, která je pro děti nejsnazší - manipulaci s fyzickými objekty spojenou se smyslovými vjemy.

Všichni navíc víme, že děti milují tablety. Ale jsou tablety dobré pro děti? Marbotic mění obrazovku tabletu a její pasivní sledování na interaktivní výukový nástroj. Děti si intuitivně osvojují základy čtení, psaní a počítání. Hra je uzpůsobena tak, aby posilovala samostatnost a sebevědomí dětí.Navrženo pro dětské ruce a hlavičky.

Podoba dřevěných bloků i vzhled aplikací jsou detailně řešeny s jediným cílem - poskytnout dětem tu nejlepší smyslovou zkušenost při jejich bádání a hrách. Marbotic hračky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a děti si mohou vymýšlet hry s vlastními pravidly i bez tabletu.


  

Díky interaktivním aplikacím jsou Marbotic dokonalou kombinací tradice a moderny. Rozvíjejí dětskou představivost a obohacují učení o digitální technologie, které děti vnímají jako běžnou součást světa. Děti se do hry zapojují zrakem, sluchem a doteky. Aplikace rozvijí dané téma v několika úrovních složitosti a nenásilně děti podporuje v další činnosti v rámci hry.