Marbotic Smart Numbers

Marbotic Smart Numbers

Didaktická pomůcka Marbotic je technická hračka s duší. Spojuje fyzickou hru s poznáváním základů matematiky inspirované metodou Montessori. Nadchne vás podmanivým vzhledem a promyšleným zapojováním do hry. Vhodné pro děti od 3 do 8 let.
Kód: APOSMASMNU001 EAN: 3770005884000 Part No.: MAR-SN15
799 Kč
660 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Marbotic Smart Numbers

Didaktická pomůcka.Didaktická pomůcka Marbotic je technická hračka s duší. Spojuje fyzickou hru a seznamování se s písmeny a tvorbou slov prostřednictvím hry na tabletu. Nadchne vás podmanivým vzhledem a promyšleným zapojováním do hry.
 

Marbotic učí děti číst, psát a počítat při hře.

Hry Marbotic jsou vytvořené ve spolupráci s učiteli a inspirované metodou Montessori. Podporují formu učení, která je pro děti nejsnazší - manipulaci s fyzickými objekty spojenou se smyslovými vjemy.

Všichni navíc víme, že děti milují tablety. Ale jsou tablety dobré pro děti? Marbotic mění obrazovku tabletu a její pasivní sledování na interaktivní výukový nástroj. Děti si intuitivně osvojují základy čtení, psaní a počítání. Hra je uzpůsobena tak, aby posilovala samostatnost a sebevědomí dětí.Navrženo pro dětské ruce a hlavičky.

Podoba dřevěných bloků i vzhled aplikací jsou detailně řešeny s jediným cílem - poskytnout dětem tu nejlepší smyslovou zkušenost při jejich bádání a hrách. Marbotic hračky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a děti si mohou vymýšlet hry s vlastními pravidly i bez tabletu.


  

Díky interaktivním aplikacím jsou Marbotic dokonalou kombinací tradice a moderny. Rozvíjejí dětskou představivost a obohacují učení o digitální technologie, které děti vnímají jako běžnou součást světa. Děti se do hry zapojují zrakem, sluchem a doteky. Aplikace rozvijí dané téma v několika úrovních složitosti a nenásilně děti podporuje v další činnosti v rámci hry.