Kód: POSWMTGEAT001
Produktové číslo: GFT-00013

Microsoft Gears Tactics - Xbox One

Města na planetě Sera začínají podléhat strašlivé hrozbě, která přichází z podzemí - hordě Sarančat. Vláda je v rozkladu a objevuje se skupinka přeživších jako poslední naděje lidstva. Hraj jako Gabe Diaz, kdy můžeš nabírat nové členy, dávat jim vybavení a řídit pak svoje týmy na zoufalé misi, jejímž cílem je ulovit houževnatého a mocného vůdce armády Sarančat - Ukkona, toho zlého strůjce všeho, který vytváří příšery.

Detailní popis
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH

Microsoft Gears Tactics - Xbox One

  • Rychlá tahová strategie ze série Gears of War
  • Boj o přežití a proti přesile
  • Hra pro jednoho hráče/hra pro více hráčů
  • Anglická lokalizace
  • Kompatibilní s Xbox One a Xbox Series

Bojujte a přežijte

Hra Gears Tactics je rychlá tahová strategie vycházející z jedné z nejuznávanějších herních sérií Gears of War. Bojujte o přežití a proti přesile monster. Naverbujte svůj tým a velte mu, až s ním budete lovit zlovolnou bytost, která vytváří monstra. Příběh je zasazen 12 let před událostmi prvního dílu herní série Gears of War. Města na planetě Sera začínají padat pod náporem obrovské hrozby, jež přišla z podzemí a jmenuje se Locust Horde.

Promyšlený příběh

Hrajte jako vzdorný voják Gabe Diaz, vylepšujte členy svého týmu a zachraňujte nové rekruty na cestě, kde hlavní roli hrají velitelské dovednosti, smysl pro přežití a schopnost se obětovat. Své jednotky můžete připravit, vylepšovat a doplňovat jim vybavení výzbrojí, kterou získáte v náročných misích. Překonejte všechny překážky v Gears Tactics a snažte se být chytřejší než nepřátelé. Bojujte o přežití!

Vyobrazení je pouze ilustrativní.