MiniBatt FLY - podsvícená Qi bezdrátová 10W

MiniBatt FLY - podsvícená Qi bezdrátová 10W

Extra výkonná Qi bezdrátová rychlonabíječka FLY je nepostradatelný doplněk chytrých telefonů s podporou rychlonabíjení baterie. MiniBatt FLY vám nabíjení jakéhokoli Qi 5V a 9V zařízení usnadní a zpříjemní díky automatickému spuštění po přiložení.
Kód: ACDCMBMIBA010 EAN: 8435048432704 Part No.: MB-FLY
1 149 Kč
950 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM
MiniBatt FLY

Bezdrátová nabíječka.
 

Extra výkonná Qi bezdrátová rychlonabíječka FLY od MiniBattu je nepostradatelný doplněk chytrých telefonů s podporou rychlonabíjení baterie. Jako majitel na energii náročného mobilu oceníte i rychlou odezvu bezdrátového nabíjení ve standardu Qi 1.2.

FLY vám nabíjení jakéhokoli Qi 5V a 9V zařízení usnadní a zpříjemní i díky automatickému spuštění po přiložení. Už nebudete muset hledat spínací tlačítko. Indukční cívka s maximální plochou a high-tech čip se postarají třeba o nabíjení iPhonu 8 a 8 Plus nebo iPhonu X.

Vaše zařízení může v závislosti na fast charge technologii a regulačním obvodu využít výkon až 15W. Bez rizika poškození baterie, za to s efektivitou přenosu energie až 75%.Modré podsvícení díky designu nabíječky vytváří příjemnou iluzi přenosu energie. LED světlo ale není jen pro efekt, protože signalizuje stav nabíjení přiloženého zařízení.

Silikonové pásky zafixují telefon na správném místě. Matný bílý povrch a minimalistický design skvěle doplní kancelář i domácnost. Nabíječku můžete mít třeba na nočním stolku - funkce nočního režimu podpoří vaši potřebu klidu.


 


Obecné
  • Určení: Mobilní telefon