Kód: NETEMFPICO050
Produktové číslo: GSEMFP
EAN: 7350090720016

MiniFinder Pico

GPS Tracker s funkcí sledování a alarmu • skvělé řešení pro osobní bezpečnost i prevenci krádeží • ideální i pro seniory, děti či handicapované osoby • v reálném čase zaznamenává přesné polohové informace, které po dobu 1 roku ukládá do historie • tísňové tlačítko • funkce volání • kompletní pokrytí ve více než 190 zemích světa • spolupráce s aplikací MiniFinder GO • kompaktní rozměry – 6 × 4,1 × 1,6 cm • hmotnost 35 g • provozní teplota: -10°C ~ 60 °C • výdrž baterie až 20 dnů

Detailní popis

GPS Tracker MiniFinder Pico

  • Nejmenší GPS lokátor na světě zaznamenávající přesné polohové informace v reálném čase
  • Vynikající řešení pro osobní bezpečnost i zajištění ochrany cenností
  • Tísňové tlačítko; funkce volání
  • Vhodný i pro firemní provozy
  • Lze napojit přímo na poplachová centra
  • Neomezený dosah – pokrytí ve více než 190 zemích světa
  • Veškeré polohové informace ukládá v historii po dobu jednoho roku
  • Výdrž baterie v pohotovostním režimu až 20 dnů

Seznamte se s nejmenším GPS alarmem na světě

GPS Tracker MiniFinder Pico kombinuje výjimečně subtilní rozměry (6 × 4,1 × 1,6 cm) s velkolepým pokrytím a množstvím praktických funkcí. Je k nezaplacení pro osobní bezpečnost vaší či vašich blízkých, ochranu cenností i prevenci krádeží. Váháte-li, jak zvýšit ochranu osob, na nichž vám záleží, nebo jakým způsobem zabezpečit majetek ve své firmě, gratulujeme, právě jste našli profesionální a maximálně spolehlivé řešení.

Pořádně výkonný prcek

GPS lokátor MiniFinder Pico umístíte zásluhou kompaktní konstrukce opravdu kamkoliv. Jednotka je jednoduše přenositelná, a snadno ji tak ukryjete do všemožných cenností, osobních věcí, malých tašek apod. Pohodlně docílíte komplexního ukrytí před nepovolanými osobami, a navíc je zaručená i dlouhodobá výdrž - MiniFinder Pico pracuje v pohotovostním režimu neuvěřitelných 20 dní.

Víc než jen GPS Tracker

GPS lokátor MiniFinder Pico je osazený praktickým tísňovým tlačítkem, díky kterému vyšlete snadno a bleskurychle alarm na předem nadefinované přijímače (nebo telefonní čísla), a promptně tak upozorníte na potenciální nebezpečí. Šikovnou věcí je i funkce volání – po spárování s aplikací MiniFinder Go můžete hovořit s jakýmkoliv uživatelem nebo rovnou vyslat alarm k místnímu poplachovému centru. Upozornění na nízkou úroveň nabití baterie je samozřejmostí.

Pozoruhodně inteligentní

MiniFinder Pico se pohybuje rotačně mezi různými typy sítí, aby garantoval vždy nejlepší možný příjem GSM. Jeho alarm funguje i v případě výpadku napájení. Lokátor monitoruje přesnou polohu v reálném čase a zaručuje bleskurychlé přivolání pomoci (je-li to potřeba). Díky prvotřídnímu dosahu (ve více než 190 zemích světa) funguje stejně dobře v pulzujícím centru velkoměsta jako na odlehlé vísce, kde se zastavil čas.

Hezky všechno pod kontrolou

S GPS trackerem MiniFinder Pico budete mít komplexní přehled jako na dlani – polohová data se automaticky ukládají do paměti & historie a kdykoliv později je můžete načíst. Přístup ke sledovacímu systému MiniFinder GO je umožněn i více uživatelům pod jedním účtem současně a pro co nejvyšší stupeň kontroly disponuje lokátor MiniFinder Pico i senzorem pádů, pohybu, opuštění nadefinovaných zón či překročení rychlosti. Výjimečné kvality GPS trackeru stvrzuje fakt, že je používán četnými profesionálními organizacemi z celého světa, jako je například Švédská policie nebo bezpečnostní služba safe4.

Vylaďte si GPS lokátor podle sebe

Každý má své individuální potřeby a GPS Tracker MiniFinder Pico na to pamatuje. Jeho funkce lze dokonale optimalizovat a přizpůsobit specifickým potřebám každého uživatele – vše pohodlně a intuitivně nastavíte v systému MiniFinder GO, který můžete používat na smartphonu, tabletu i počítači (v prohlížeči). Aplikace je bezplatně dostupná v Google Play i App Storu. MiniFinder Pico je výborným řešením opravdu pro všechny, a jeho služby ocení i senioři, děti či handicapované osoby.

Atraktivní tarify

Přístup do aplikace MiniFinder GO (pro komplexní využívání produktu včetně všech jeho výhod) je první 3 měsíce od aktivace zařízení zcela zdarma. Pro následné plnohodnotné používání je k dispozici řada atraktivních tarifů: Varianta A – při fixaci na 2 roky za 8,9 EUR/měsíc. Varianta B – při fixaci na 1 rok za 12,9 EUR/měsíc. Varianta C – při fixaci na 6 měsíců za 14,9 EUR/měsíc. Varianta D – bez fixace za 15,9 EUR/měsíc.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Návod k použití v českém jazyce ke stažení ZDE.

Pokročilé

Výdrž (dnů) 20
Kapacita baterie (mAh) 900

Obecné

Barva Černá
Šířka (mm) 41
Výška (mm) 60
Hmotnost (g) 35

Vlastnosti

Světelná indikace Ano
Externí napájení Ano
Poziční přesnost (+-m) 5m
GSM frekvence 850/1900Mhz, 900/1800Mhz
Podporované sítě GSM
Tlačítko SOS Ano

Funkce

Lokální uzamknutí (Geo-fence) Ano
Notifikace při ztrátě signálu Ano

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

obchod rychlý

Ověřený zákazník
25.11.2023

zadna nevyhoda rychle doručeno

Ověřený zákazník
21.11.2023

Výborný zákaznický servis.

Ověřený zákazník
20.11.2023

Děkuji, jsem s tímto obchodem spokojený.

Ověřený zákazník
17.11.2023

Rychlé odesláni!

Ověřený zákazník
09.11.2023

Hodinky přišly již druhý den po objednání.

Ověřený zákazník
09.11.2023

Skvělé služby a ceny!!!

Ověřený zákazník
05.11.2023

Vše proběhlo v pořádku. Nákup doporučuji. Určitě jsem nenakupoval naposledy.

Ověřený zákazník
25.10.2023

+ dobrá cena - chodí maily, kde jsou blbosti - objednal jsem si vyzvednutí na prodejně a mail mi přišel s úplně jinou informací

Ověřený zákazník
25.10.2023

vše rychle a ok

Ověřený zákazník
12.10.2023
Všechny recenze