MiPow Bluetooth Selfie Stick - bílá

MiPow Bluetooth Selfie Stick - bílá

Zapomeňte na nepovedené snímky z dovolené. Lehká teleskopická selfie tyč, která se vejde do kapsy u kalhot nebo kabelky. Praktická spoušť na rukojeti, připojení pomocí Bluetooth 4.0 a možnost pořídit až 40tis. fotek na jedno nabití.
Kód: APOSMISEST001 EAN: 6945764512212 Part No.: MP-ST02-WT
949 Kč
784 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMMiPow SelfieTIK

Chytrá Selfie tyč.Selfie fotografie se v posledních letech staly módní záležitostí nejen u mladé generace. Zapomeňte na snímky, kde kamarádovi chybí půlka hlavy a pořiďte si jedinečnou MiPow Bluetooth Selfie tyč. Lehká teleskopická konstrukce lze snadno složit a vejde se do jakékoli kabelky, tašky či klidně i kapsy u kalhot. MiPow Selfie Stick je kompatibilní s většinou chytrých telefonů a díky bezdrátovému rozhraní Bluetooth 4.0 tyč snadno propojíte s mobilem. Spoušť fotoaparátu je integrována přímo na tyči. V praxi stačí jen nastavit ideální délku tyče, umístit do držáku telefon a začít fotit nebo natáčet videa. Selfie tyč se nabíjí pomocí micro USB kabelu a na jedno nabití zvládne pořídit až 40 tisíc fotek. Za MiPow Selfie Stick se také nemusíte vůbec stydět, naopak okolí bude obdivovat prémiový design a použité materiály.

Alarm proti odcizení. MiPow Bluetooth Selfie Stick disponuje také chytrým alarmem proti odcizení či ztrátě. Jakmile se od tyče vzdálíte, spustí se automatický alarm. Do tyče přitom můžete vložit chytrý telefon s velikostí od 56 mm do 86 mm.Obecné
  • Typ: Selfie tyč
  • Určení: Pro mobilní telefon