MiPow Boomax M1 Bluetooth Speaker - Flaxen

MiPow Boomax M1 Bluetooth Speaker - Flaxen

Pohodový reproduktor MiPow Boomax M1 Vás překvapí svým přednesem ale i praktickými funkcemi. Lze jej párovat pohodlně pře Bluetooth a nebo stačí vložit SD kartu s Vaším playlistem a můžete vyrazit na párty, která bude trvat až 36hod na jedno nabítí.
Kód: APRPMIBOM1003 EAN: 6945764510447 Part No.: MP-BTS100-FN
-20 % 999 Kč
799 Kč
660 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMMiPow Boomax M1 Lněná

Přenosný bezdrátový reproduktor.Hledáte spolehlivý a snadno přenosný reproduktor s kvalitním přednesem? Pak rozhodně nepřehlédněte bezdrátový reproduktor MiPow Boomax M1. Ten nabízí nejen standardní bezdrátové Bluetooth párování s chytrými telefony a tablety, ale i připojení k jakémukoli počítači pomocí kabelu. M1 si dokonce vystačí zcela sám, jako autonomní zařízení bez připojení k chytrému telefonu nebo počítači. Do reproduktoru MiPow Boomax M1 totiž můžete vložit Micro SD/TF kartu, na kterou si předem připravíte oblíbený playlist. Reproduktor se tak rázem stane vaším ideálním společníkem na cestách nebo dovolené.

Prémiový zvuk a dlouhá výdrž. Reproduktor M1 od MiPow překvapí jak kvalitním dospělým zvukem, tak i hlasitostí, která bez problémů ozvučí nejbližší okolí. MiPow reproduktor si hravě poradí s jakýmkoli hudebním žánrem, mluveným slovem nebo filmem. M1 dokáže na jedno nabití hrát nepřetržitě 36 hodin, přičemž reproduktor může být od zdroje zvuku vzdálen až 10 metrů. I při této vzdálenosti hraje MiPow Boomax M1 plynule bez ztráty signálu a jakéhokoli zaváhání.Designové ovládání. Profesionální Bluetooth reproduktor disponuje Handsfree technologií, takže snadno vyřídíte své telefonáty, aniž byste se museli odpojovat od zábavy. M1 reproduktor se ovládá pomocí třech multifunkčních tlačítek, která jsou sotva postřehnutelná na přední straně zařízení. Na boční straně pak naleznete Micro USB konektor pro nabíjení a tlačítko reset. Reproduktor nabijete na plnou kapacitu okolo 4 až 5 hodin.Poslech hudby bez Bluetooth signálu. Představte si, že jste někde na pláži a nemáte u sebe svůj chytrý telefon, ale přesto byste rádi poslouchali hudbu. Reproduktor MiPow Boomax M1 si naštěstí poradí i s přehráváním hudby z Micro SD/TF karty (maximálně s kapacitou 32 GB), na které máte předem připravené a nahrané písničky. Velmi snadno a rychle můžete M1 reproduktor také propojit s vaším počítačem, a to pomocí přiloženého Micro USB kabelu. Současně tak můžete nejen M1 nabíjet, ale i poslouchat hudbu či se podívat na nějaký film a zároveň i stáhnout hudbu na Micro SD/TF kartu.Držák a stojánek v jednom. Důraz na mobilitu a snadnou přenositelnost je umocněn praktickým držákem. M1 můžete zavěsit například na větev stromu, na jakýkoli háček v bytě či ho jen tak opřít o zeď. V případě, že reproduktor položíte na rovný povrch, můžete dovnitř držáku umístit svůj chytrý telefon, který tak máte neustále na očích a po ruce.

Mipow M1 unboxing