MOIKIT Cuptime2 - chytrý hrnek

MOIKIT Cuptime2 - chytrý hrnek

Stylový chytrý hrnek Cuptime2 se bezpochyby stane designovou ozdobou vašeho pracovního stolu, především vám ale každý den pomůže pohlídat pravidelný příjem tekutin.
Kód: APOSMOCUTI001 EAN: 6920513752118 Part No.: MK-C2071
2 198 Kč
1 817 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMMoikit Cuptime2

Chytrý hrnek pro pravidelný příjem tekutin.Stylový chytrý hrnek Cuptime2 se bezpochyby stane designovou ozdobou vašeho pracovního stolu, především vám ale každý den pomůže pohlídat pravidelný příjem tekutin, na což většina z nás obvykle zapomíná. Cuptime2 vás s železnou pravidelností upozorní zvukovým znamením i vibracemi, že je čas doplnit tekutiny. K tomu spočítá i celkový denní příjem tekutin a navíc vás třeba upozorní na to, že se právě chystáte opařit horkým čajem.

Zásadní údaje jako aktuální objem a teplotu tekutiny nebo vaši momentální spotřebu zobrazí Cuptime2 okamžitě na svém OLED displeji. Údaje o příjmu tekutin odesílá Cuptime2 do aplikace Moikit pro chytré telefony a tablety, která spolupracuje s aplikací Zdraví a dalšími, a vy tak můžete sledovat, jak se vám dlouhodobě daří doplňovat tekutiny.

Na jedno nabití vydrží Cuptime2 fungovat až 90 dní, s chytrým telefonem komunikuje přes Bluetooth 4.0 a pokud jste zrovna na poradě u šéfa, nebojí se poslat vám notifikaci i tam, protože ví, že vaše zdraví je to nejdůležitější.

Pozor na dehydrataci! Nikdo asi již nepochybuje, jak důležité je dodržovat pravidelný pitný režim, tedy v pravidelných dávkách rozložených do celého dne vypít minimálně 2 litry tekutin, v horkých dnech raději ještě více. Ne každému se to ale daří, protože to vyžaduje značnou porci sebekontroly a nutnost neustále myslet na pravidelný přísun tekutin. Přitom opakovaná dehydratace organismu způsobuje skutečně vážné zdravotní potíže.Vysoce přesné technologie měření. Moikit Cuptime2 dokáže díky inovativní technologii změřit celkový objem tekutiny, který jste do něj nalili s přesností na 2 ml. Hodnotu také v reálném čase zobrazí na svém velice čitelném OLED displeji, který se automaticky probudí při změně objemu tekutiny uvnitř. Po každém vašem doušku tak Cuptime2 postupně ukáže, kolik jste vypili a kolik jste v daný den vypili celkem.Někdo to rád horké, ale proč se hned spálit? Kromě přesného objemu tekutiny dokáže Moikit Cuptime2 změřit i její teplotu. Pokud je teplota nápoje vyšší než 55°C, při pokusu se napít vás hrnek ráznými vibracemi a vykřičníkem na displeji na vysokou teplotu upozorní. Napít se samozřejmě můžete, ale neříkejte, že jste nebyli varováni. Když počkáte, hrnek vás symbolem srdce na displeji upozorní, že teplota klesla na přijatelnou hodnotu.Extrémně dlouhá výdrž baterie. První aktivaci Moikit Cuptime2 provedete postavením na dobíjecí podstavec, čímž dojde k probuzení displeje umístěného v černé části hrnku. Po plném dobití vydrží baterie hrnku v provozu až 90 dní při průměrném používání 10 hodin denně. Nabíjení probíhá bezdrátově a díky plnému aluminiovému prstenci vespod hrnku si s úhlem umístění na nabíjecí podložku nemusíte lámat hlavu.Ergonomický a funkční design. Ergonomický tvar hrnku Moikit Cuptime2 a pečlivě volené materiály zaručují, že hrnek příjemně padne snad do každé ruky a odolá i jinak všudypřítomným otiskům prstů. Vnější vrstvu hrnku tvoří tritan, materiál šetrný k životnímu prostředí a samozřejmě zdravotně zcela nezávadný. Čistý design nenarušují žádná tlačítka ani vstupy napájení. Dokonce i jinak příjemě čitelný displej není na první pohled vůbec patrný.