MUJJO Sleeve pro 12" Macbook - žlutohnedý

MUJJO Sleeve pro 12" Macbook - žlutohnedý

Jedinečné pouzdro navržené přesně pro Macbook 12, které vyniká svojí jednoduchostí a funkčností. Vyrobené z plstě a kůže. Kůže postupem času získá svoji jedinečnou patinu. To je Mujjo.
Kód: POBRMJSL12002 EAN: 8718546170904 Part No.: MUJJO-SL-078-TN
1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMMUJJO

Kvalitní a funkční sleeve.Dokonalý design - jedinečná kombinace kvalitní plsti a kůže, jednoduché uzavírání a především funkčnost. To je sleeve od holandské firmy Mujjo, který spolehlivě a elegantně ochrání nejen váš 12palcový MacBook, ale i iPad mini a další osobní cennosti. A pokud náhodou vlastníte obě zařízení, můžete je bez problémů nosit společně. Uvnitř plstěného sleevu se nachází hned dvě velké kapsy a praktická přihrádka na platební karty či SD karty.

Vaše drahocenná zařízení pak budou vždy v bezpečí díky kvalitní kožené klopě. Její povrch je navržen podle nadčasového designu, který v sobě kombinuje speciální výrobní postupy změkčení a ošetření rostlinnými oleji. Výsledkem je originální sleeve, který během používání získá jedinečnou a vaši osobní patinu.
 

MUJJO.

Mujjo je holandská firma, která vyrábí pletené zimní rukavice pro dotykové obrazovky. Rukavice se ihned po spuštění prodeje staly velkým hitem po celém světě. Na jaře roku 2012 společnost Mujjo dokonce oznámila a vydala svoji první kolekci kožených obalů a krytů pro iPhone a iPad. Značka se velmi rychle rozrostla a neustále se vyvijí.