Kód: POBRMJSL15002
Produktové číslo: MUJJO-SL-033-TN

MUJJO Sleeve pro 15" Macbook Pro - žlutohnedý

Jedinečné pouzdro navržené přesně pro Macbook Pro 15", které vyniká svojí jednoduchostí a funkčností. Vyrobené z plstě a kůže. Kůže postupem času získá svoji jedinečnou patinu. To je Mujjo.

Detailní popis
Skladem
po 5. 12.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
499 Kč 399 Kč
330 Kč bez DPHMUJJO

Kvalitní a funkční sleeve.Dokonalý design - jedinečná kombinace kvalitní plsti a kůže, jednoduché uzavírání a především funkčnost. To je sleeve od holandské firmy Mujjo, který spolehlivě a elegantně ochrání nejen váš nový 13palcový MacBook Pro, ale i starší Retina modely či iPad Pro s nasazenou klávesnicí Smart Keyboard. A pokud náhodou vlastníte obě zařízení, můžete je bez problémů nosit společně. Uvnitř plstěného sleevu se nachází hned dvě velké kapsy a praktická přihrádka na platební karty či SD karty.

Vaše drahocenná zařízení pak budou vždy v bezpečí díky kvalitní kožené klopě. Její povrch je navržen podle nadčasového designu, který v sobě kombinuje speciální výrobní postupy změkčení a ošetření rostlinnými oleji. Výsledkem je originální sleeve, který během používání získá jedinečnou a vaši osobní patinu.
MUJJO.

Mujjo je holandská firma, která vyrábí pletené zimní rukavice pro dotykové obrazovky. Rukavice se ihned po spuštění prodeje staly velkým hitem po celém světě. Na jaře roku 2012 společnost Mujjo dokonce oznámila a vydala svoji první kolekci kožených obalů a krytů pro iPhone a iPad. Značka se velmi rychle rozrostla a neustále se vyvijí.