Naše vize

Life hacking. Toto spojení nejlépe vystihuje Naše Poslání. Je symbolem lidí vyhledávajících triky, zjednodušení a novátorské způsoby života. Sílu vidíme v týmu lidí, které baví to co děláme. V naší zvídavosti, která chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a posouvá její limity. V prostředí, kde se budeme cítit dobře a budeme se vždy rádi vracet.

Chceme vytvořit komunitu lidí, kteří zastávají podobné myšlenky.

Stojíme vedle značky, která mění svět.  Apple se dokázal svou filozofií dostat hluboko do potřeb a myšlení lidí. Dal jedničkám a nulám lidskost. Jeho produkty nevnímáme pouze jako technologie, ale jako něco živého. Přirozenou součást našeho dne.

Pomáháme lidem objevovat krásu Applu a učíme využívat jeho možností naplno.

Usnadnit začátek.  Produkty Apple jsou revolučně uživatelsky přátelské. Základní funkce člověk pochopí bez manuálu. Pokud chceme zvýšit funkčnost na maximum, jít hlouběji, tak někdy základní intuice nestačí a je lepší čerpat ze specializace druhých. Sdílením zkušeností a proniknutím do potřeb lidí zkvalitňujeme výběr. Dlouhodobě rádi ulehčujeme život.

Věříme, že Apple není o zvyšování statusu, ale kvality života.

Otevřít nové možnosti.  Vedeme lidi k jinému zamyšlení nad produktem. Ukazujeme nové způsoby, jak pracovat chytřeji. Rychleji. Elegantněji. Kreativněji. Inspirujeme k možnostem, jak prožít více okamžiků ve volném čase. Vysvětlíme Apple v souvislostech a naučíme ho užívat jako rodinu produktů, která funguje jako jeden propojený organismus.