NEOBEAR AR Globe

NEOBEAR AR Globe

Neobear AR Globe podporující AR (Rozšířenou realitu) je zcela nový způsob jak objevit nebo se naučit něco nového. Poutavý způsob jak pomocí svého chytrého zařízení poznat rozmanité informace o zemích jejich historii, kultůře, podnebí nebo živočichy.
Kód: APRRNEARGL001 EAN: 6932332901646 Part No.: NB-04
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMNEOBEAR AR Globe

Nové možnosti při používání obyčejněho glóbusu.Neobear AR Globe představuje zcela nový koncept použití obyčejného glóbusu. Zapomeňte na hledání států v miniaturních popiskách. S Neobear AR Globe v kombinaci s chytrým zařízením se můžete dozvědět nové informace nejen o různých zemích, ale podívat se i na tamní historii, kulturu, podnebí nebo živočichy. Neobear AR Globe totiž podporuje rozšířenou realitu (AR), tedy reálný obraz světa doplněný počítačem vytvořenými objekty. Stačí jen iPhonem/iPadem namířit na glóbus a vybrat si až ze sedmi různých režimů zobrazení. Podívat se můžete klidně i do pravěku na dinosaury. Zajímavá je i geologie či pohled do dalekého vesmíru.

Glóbus Neobear přitom můžete použít až s 5 chytrými zařízeními. Stačí jen stáhnout z App Store nebo Google Play aplikaci NeoAR a ihned se můžete vydat na průzkum naší krásné planety. Výuka nikdy nebyla zábavnější.

Glóbus je vhodný pro všechny děti od 3 let. Skvěle může posloužit i jako edukační pomůcka pro školy a školky.

Jednoduché nastavení a aktivace.Neobear AR Globe můžete začít používat ihned po vybalení. Stačí si jen z obchodu App Store nebo Google Play stáhnout do vašeho chytrého zařízení aplikaci NeoAR, spustit aplikaci a povolit přístup k fotoaparátu. Následně budete vyzváni k naskenování QR kódu. Poté můžete namířit iPhonem/iPadem na glóbus a procházet jednotlivé země či státy. U každého si můžete zobrazit detailní charakteristiku, vlajku a mnoho dalších informací.Jakmile se před vámi zhmotní daný obrázek, můžete s ním libovolně otáčet, přibližovat, zvětšovat nebo pořídit krátké video či snímek. V aplikaci se nachází hned 7 režimů zobrazení - státy, budovy, zvířata, dinosauři, vesmír, geologie a můj domov.Ideální pomůcka do škol a školek. Neobear glóbus je ideální edukační pomůcka do školek a školských zařízení. iPhone/iPad můžete například pomocí Apple TV propojit s dataprojektorem a jednotlivé světadíly promítat na velké plátno. Díky glóbusu děti detailně poznají danou zemi a dozví se nové a zajímavé informace.Výuka cizích jazyků. Aplikace je kompletně v angličtině, díky čemuž můžete děti snadno a rychle naučit základní slovíčka. Neobear AR Globe také podporuje španělštinu, čínštinu a korejštinu. Interaktivní glóbus tak nalezne své uplatnění i v hodinách výuky cizích jazyků. AR Globe reaguje na sebemenší náklon chytrého telefonu či tabletu. Při změně úhlu se změní i pohled na daný obrázek. Děti také ocení řadu zábavných animací a AR hru, kde musí bránit naši zemi.

NEOBEAR AR Globe

NEOBEAR AR Globe unboxing