NEOBEAR Popup Zoo 1

NEOBEAR Popup Zoo 1

Vstupte se svými dětmi do světa rozšířené reality, kde zvířata ožívají u vás na stole či v dětském pokoji. Představte si, že díky vašemu chytrému telefonu/tabletu můžete mít doma malou interaktivní zoo.
Kód: APRRNEPPZO101 EAN: 6932332901424 Part No.: NB-03
898 Kč
742 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMNEOBEAR Popup Zoo 1

Vstupte do světa rozšířené reality.Vstupte se svými dětmi do světa rozšířené reality, kde zvířata ožívají u vás na stole či v dětském pokoji. Představte si, že díky vašemu chytrému telefonu/tabletu můžete mít doma malou interaktivní zoo. Stačí jen telefonem namířit na kartu a ihned se před vámi objeví nějaký živočich ve 3D podobě. Co si takhle prohlédnout zblízka velrybu, krtka, hrocha, orla nebo leoparda? NEOBEAR Popup Zoo 1 nabízí ihned 96 interaktivních karet s různými zvířaty, které podporují rozšířenou realitu (AR), tedy reálný obraz světa doplněný počítačem vytvořenými objekty. Sada Popup Zoo 1 je ideální edukační pomůcka pro školy a školky. Sloužit může i pro výuku cizích jazyků nebo jen jako interaktivní zábava pro děti a jejich rodiče.

Uvnitř NEOBEAR Popup Zoo 1 naleznete kromě kartiček se zvířaty i praktický stojánek pro váš chytrý telefon či tablet, látkový pytlík pro přenášení a úschovu kartiček a aktivační kartu až pro 5 chytrých zařízení. NEOBEAR Popup Zoo 1 je vhodný pro všechny děti od 3 let. Objevování tajuplného světa živočichů nebylo nikdy zábavnější.

Sadu NEOBEAR Popup Zoo 1 můžete začít používat ihned po vybalení. Stačí si jen z obchodu App Store nebo Google Play stáhnout do vašeho chytrého zařízení aplikaci Popup Zoo 1, spustit aplikaci, povolit přístup k fotoaparátu a namířit na kartu. Ihned se před vámi doslova zhmotní dané zvíře ve 3D podobě, které umí vydávat i různé zvuky. Stačí na něj jen klepnout prstem.

Při prvním spuštění je nutné vaši sadu Popup Zoo 1 aktivovat. K tomu potřebujete aktivační QR kód, který naleznete uvnitř balení. Pomocí fotoaparátu naskenujete kód jakmile vás aplikace sama k tomu vyzve. S tímto QR kódem můžete aktivovat až pět zařízení. Děti si tak mohou zábavu se zvířaty užít jak na iPhonu, tak i iPadu či jiném tabletu.NEOBEAR Popup Zoo 1 je ideální edukační pomůcka do školek a školských zařízení. iPhone/iPad můžete například pomocí Apple TV propojit s dataprojektorem a zvířata promítat na velké plátno. Díky Popup Zoo 1 si děti detailně prohlédnou různé vodní a suchozemské živočichy. V aplikaci si je můžete zvětšit/zmenšit, vyfotit nebo nahrát krátké video.Aplikace je kompletně v angličtině, díky čemuž můžete děti snadno a rychle naučit základní slovíčka ze světa zvířat. NEOBEAR také podporuje španělštinu, čínštinu a korejštinu. Interaktivní karty tak naleznou své uplatnění i v hodinách výuky cizích jazyků.

Interaktivní AR karty Popup Zoo 1 reagují na sebemenší náklon chytrého telefonu nebo tabletu. Při změně úhlu se změní i pohled na vaše 3D zvíře. Kromě toho můžete slyšet jaké vydává zvuky či se podívat na jeho přirozený pohyb. Děti tak poznají nejen to, jak zvíře vypadá.