Netatmo Healthy Home Coach

Netatmo Healthy Home Coach

Netatmo Healthy Home Coach měří kvalitu vzduchu, úroveň hluku, vlhkost a teplotu v domě a upozorní tě na iPhonu nebo iPadu na potenciální problémy. Zároveň ti řekne, jak je napravit. Podporuje také Apple HomeKit.
Kód: APMSNTWEST010 EAN: 3700730501767 Part No.: NHC-EC
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Netatmo Healthy Home Coach

Chytrý domácí hlídač kvality vzduchu.Netatmo Healthy Home Coach je propracovaná interiérová meteostanice, která vás naučí zlepšit kvalitu okolního prostředí pomocí měření veškerých důležitých veličin. Tento stylově podařený pomocník dokáže monitorovat teplotu, vlhkost, hluk a dokonce i hladinu CO2.

Netatmo pro zdravější domácnost. Zajistěte svým nejbližším optimální klima pro zdravější život. Netatmo má čtyři přesné senzory měřící důležité veličiny a podle výsledků se můžete zařídit. Díky měření vlhkosti vzduchu snadno zjistíte, kdy například zapnout zvlhčovač a zajistit ideální ovzduší, což je důležité hlavně pro astmatiky či alergiky. Bolí vás často hlava nebo se nemůžete soustředit? Vyvětrejte si. S měřením hladiny CO2 budete přesně vědět, kdy máte otevřít okno a vnést do pokoje čistý vzduch, jenž je velice důležitý především nejen pro malé děti, ale i pro vás.Samozřejmě nechybí ani měření hluku a teploty. Tyto veličiny jsou rozhodující především při důležitých chvílích, kde by měla být úroveň spánku nejvyšší. Netatmo umí zaznamenat i zvuky, které jsou téměř neslyšitelné, avšak mají obrovský vliv právě na kvalitu odpočinku.Okamžitý přehled měření. Kromě toho, že je tato kompaktní meteostanice vybavena několika senzory, veškeré naměřené hodnoty máte ihned zobrazeny ve vašem chytrém zařízení za pomoci volně dostupné aplikace na App Store nebo GooglePlay. Jelikož měří Netatmo především kvalitu vzduchu, po vyhodnocení vás skrze aplikaci upozorní na potencionální promlémy a případně řekne, jak je napravit. To ale není vše. Do aplikace můžete přidat i několik zařízení najednou a mít tak každou místnost hezky pod dohledem.Netatmo Healthy Home Coach unboxing