Netatmo Urban Weather Station

Netatmo Urban Weather Station

Osobní interiérová a exteriérová meteorologická stanice umožňuje uživateli monitorovat kvalitu životního prostředí.
Kód: APMSNTWEST005 EAN: 3700730500104 Part No.: NWS01-EC
4 699 Kč
3 883 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladNetatmo Urban Weather Station

Naplánujte si své aktivity.
S meteostanicí Netatmo Urban Weather Station můžete zlepšit svůj životní styl a přizpůsobit si plánované aktivity podle kvality vzduchu uvnitř i venku. Zařízení vyhodnocuje kvalitu vzduchu v místnosti i venku podle naměřené hodnoty koncentrace CO2. Jakmile hladina CO2 dosáhne vysoké úrovně, uživatel dostane oznámení přímo do iPadu, iPhonu nebo iPodu touch a může podniknout vhodná opatření, například vyvětrat místnost. Při venkovním použití měří kvalitu ovzduší, takže uživatel snáze určí nejvhodnější dobu pro venkovní aktivity, například procházku s dětmi nebo jogging, a také lépe posoudí, zda jít do práce pěšky nebo jet autem.

Urban Weather Station umožňuje svým uživatelům sledovat životní prostředí v místnosti nebo venku. Indoor modul sleduje teplotu, vlhkost, úroveň CO2 a hluku. Outdoor modul sleduje teplotu a vlhkost.

Meteorologická stanice Netatmo sbírá data z osobních prostředí jako je domov či pracoviště a bezdrátově je posílá přes Wi-Fi do aplikace Netatmo, která se vyznačuje intuitivním, snadno čitelným rozhraním.

Soušástí aplikace je také předpověď počasí na následujících 7 dnů a v případě větších měst i informace o znečištění prostředí.