Netatmo Welcome

Netatmo Welcome

Domácí kamera Netatmo Welcome s rozpoznáváním obličejů je vzdálený bezpečnostní detektor, který vás upozorní v případě, když před kamerou někdo projde. Sledujte svou domácnost odkudkoli na světě na iPhonu, iPadu nebo MacBooku.
Kód: APMSNTWEST009 EAN: 3700730500623 Part No.: NSC01-EU
5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov PrahaNetatmo Welcome

Chytrý hlídač.Společnost Netatmo, kterou mnoho zákazníků zná hlavně díky unikátní osobní meteostanici, přichází na trh s dalším chytrým zařízením, které obohatí váš život. Seznamte se s Netatmo Welcome - monitorem domácnosti, jenž umožňuje nahrávání HD videa a disponuje funkcí rozpoznání obličejů.

Okamžiky plné nervozity a čekání na zprávu od vašich dětí, že dorazily v pořádku domů, jsou pryč. Zařízení Netatmo Welcome umí rozpoznat obličeje a informuje vás, jakmile některý člen vaší rodiny dorazí domů. Samozřejmě si můžete nastavit, kterou osobu chcete sledovat a kterou nikoliv.Nenápadná kamera, která představuje skvělý designový doplněk, umožňuje natáčet video Full HD rozlišení (1920x1080 px). Díky širokému zornému poli až 130° zaznamená každý pohyb. Ve výbavě kamery nechybí infračervené LED diody, záznam ve vysokém rozlišení tak získáte i za šera a tmy.Obraz z kamery se zvukem můžete sledovat v reálném čase. Stačí kameru připojit k bezdrátové síti Wi-Fi nebo pomocí ethernetového portu.
Záznam uložíte i na kartu microSD s kapacitou až 32 GB. V balení naleznete 8 GB kartu, takže můžete začít ihned natáčet.Notifikace o příchodu jednotlivých členů domácnosti, vstupu neznáme osoby a dalších událostech uvidíte na obrazovce svého chytrého mobilního telefonu. Jediné, co k tomu potřebujete, je stáhnout si aplikaci pro telefony s iOS (verze 8 a vyšší) nebo Androidem (ve verzi 4.3 a vyšší).Netatmo Welcome unboxing