Kód: APMSNTWEST009
Produktové číslo: NSC01-EU

Netatmo Welcome

Domácí kamera Netatmo Welcome s rozpoznáváním obličejů je vzdálený bezpečnostní detektor, který vás upozorní v případě, když před kamerou někdo projde. Sledujte svou domácnost odkudkoli na světě na iPhonu, iPadu nebo MacBooku.

Detailní popis
Skladem
po 23. 5.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
3 490 Kč 2 999 Kč
2 479 Kč bez DPHNetatmo Welcome

Chytrý hlídač.Společnost Netatmo, kterou mnoho zákazníků zná hlavně díky unikátní osobní meteostanici, přichází na trh s dalším chytrým zařízením, které obohatí váš život. Seznamte se s Netatmo Welcome - monitorem domácnosti, jenž umožňuje nahrávání HD videa a disponuje funkcí rozpoznání obličejů.

Okamžiky plné nervozity a čekání na zprávu od vašich dětí, že dorazily v pořádku domů, jsou pryč. Zařízení Netatmo Welcome umí rozpoznat obličeje a informuje vás, jakmile některý člen vaší rodiny dorazí domů. Samozřejmě si můžete nastavit, kterou osobu chcete sledovat a kterou nikoliv.Nenápadná kamera, která představuje skvělý designový doplněk, umožňuje natáčet video Full HD rozlišení (1920x1080 px). Díky širokému zornému poli až 130° zaznamená každý pohyb. Ve výbavě kamery nechybí infračervené LED diody, záznam ve vysokém rozlišení tak získáte i za šera a tmy.Obraz z kamery se zvukem můžete sledovat v reálném čase. Stačí kameru připojit k bezdrátové síti Wi-Fi nebo pomocí ethernetového portu.
Záznam uložíte i na kartu microSD s kapacitou až 32 GB. V balení naleznete 8 GB kartu, takže můžete začít ihned natáčet.Notifikace o příchodu jednotlivých členů domácnosti, vstupu neznáme osoby a dalších událostech uvidíte na obrazovce svého chytrého mobilního telefonu. Jediné, co k tomu potřebujete, je stáhnout si aplikaci pro telefony s iOS (verze 8 a vyšší) nebo Androidem (ve verzi 4.3 a vyšší).