olloclip Mobile Photography Box Set - iPhone X

olloclip Mobile Photography Box Set - iPhone X

Nová fotografická sada Olloclip pro iPhone X přináší to nejdůležitější pro kvalitní pořízení fotografií a videa pro Váš iPhone. Skvělé možnosti čoček pro Rybí Oko (180°), Super-Wide (120°) a neskutečné Macro (15x přiblížení).
Kód: APOSOLLENS022 EAN: 817311013915 Part No.: OC-0000257-EU
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální sklad
OC Aupark Hradec Králové
OC Chodov Prahaolloclip Mobile Photography Lens

Sada objektivů pro iPhone X.Úplně nová sada objektivů olloclip Mobile Photography pro iPhone X obsahuje tři špičkové a snadno použitelné objektivy s úžasným obrazem. Teď už vyfotíš opravdu cokoli. Umožní ti fotit širší nebo bližší záběry, než jaké umí iPhone sám o sobě. Stačí si vybrat mezi rybím okem, extraširokoúhlým objektivem nebo 15násobným makroobjektivem. Patentovaný systém výměnných objektivů se intuitivně zarovná s předními i zadními fotoaparáty iPhonu a dá se rozšířit tak, aby seděl prakticky na všechny ochranné fólie na obrazovku.

Systém vyměnitelných objektivů Connect X. Nový systém výměnných objektivů Connect X vyvinutý speciálně pro iPhone X si uchovává všechny nejlepší funkce předchozích oceňovaných systémů olloclip a zároveň umožňuje rychlé připojení jiných objektivů pro iPhone X. Při focení tak můžeš rychle střídat objektivy podle toho, který zrovna potřebuješ.