olloclip Mobile Photography Box Set - iPhone X

olloclip Mobile Photography Box Set - iPhone X

Nová fotografická sada Olloclip pro iPhone X přináší to nejdůležitější pro kvalitní pořízení fotografií a videa pro Váš iPhone. Skvělé možnosti čoček pro Rybí Oko (180°), Super-Wide (120°) a neskutečné Macro (15x přiblížení).
Kód: APOSOLLENS022 EAN: 817311013915 Part No.: OC-0000257-EU
-18 % 3 999 Kč
3 299 Kč
2 726 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladolloclip Mobile Photography Lens

Sada objektivů pro iPhone X.Úplně nová sada objektivů olloclip Mobile Photography pro iPhone X obsahuje tři špičkové a snadno použitelné objektivy s úžasným obrazem. Teď už vyfotíš opravdu cokoli. Umožní ti fotit širší nebo bližší záběry, než jaké umí iPhone sám o sobě. Stačí si vybrat mezi rybím okem, extraširokoúhlým objektivem nebo 15násobným makroobjektivem. Patentovaný systém výměnných objektivů se intuitivně zarovná s předními i zadními fotoaparáty iPhonu a dá se rozšířit tak, aby seděl prakticky na všechny ochranné fólie na obrazovku.

Systém vyměnitelných objektivů Connect X. Nový systém výměnných objektivů Connect X vyvinutý speciálně pro iPhone X si uchovává všechny nejlepší funkce předchozích oceňovaných systémů olloclip a zároveň umožňuje rychlé připojení jiných objektivů pro iPhone X. Při focení tak můžeš rychle střídat objektivy podle toho, který zrovna potřebuješ.