OZOBOT 2.0 BIT Inteligentní minibot bílý

OZOBOT 2.0 BIT Inteligentní minibot bílý

Ozobot je snadno programovatelný miniaturní robot s vlastní inteligencí. Rozvíjí kreativitu, účí základy programování, robotické logiky a je zábavným společníkem. Získal bezpočet významných světových ocenění.
Kód: APOSOZOBOT003 EAN: 852636005146 Part No.: OZO-020101-01
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Inteligentní minibot OZOBOT 2.0 BIT

Společník do kapsy.Díky miniaturním rozměrům můžete svého ozobota vzít kamkoli s sebou. Je překvapivě také poměrně odolný - bez úhony přežije i pád ze stolu. Dobíjení ozobota probíhá přes micro USB port umístěný na jeho zadní části, přičemž plné dobití trvá poměrně krátce. Ozobot na jedno nabití vydrží fungovat nepřetržitě až 2 hodiny.

Pro začátek vám stačí jen několik dostatečně tlustých fixů a kus papíru, na který ozobotovi nakreslíte dráhu. Ozobot totiž až skoro zuřivě hledá linii, kterou by svými 5 senzory mohl sledovat, a je pouze na vaší fantazii, jaká překvapení a záludnosti si pro něj přichystáte.

Nakreslete červenou a ozobot se rozsvítí červeně, použijte zelenou a ozobot se zase barevně přizpůsobí. Vytvářejte křižovatky a spletité labyrinty, ozobot si pokaždé cestu zvolí sám. Je totiž vybaven vlastní inteligencí založenou na náhodně generovaných rozhodnutích, kterou neváhá použít. Proto nikdy nevíte, čí ozobot dorazí do cíle jako první.Tedy jen pokud jste mu do cesty nevložili vlastní příkazy. Díky unikátnímu systému programování pomocí kombinací barevných teček, tzv. ozokódů, můžete ozobotovi připravit různé úkoly a povely. Např. zpomal, zrychli, otoč se doleva, otoč se na místě jako tornádo, tanči pozpátku atd. Příkazů, které ozobot rozlišuje, je skutečně mnoho a v laboratořích Evolve neúnavně experimentují s dalšími.

Kartičky s ozokódy si můžete stáhnout na stránkách výrobce. Vytiskněte, nastříhejte a složte kartičky na formát, který můžete spolu s ozobotem brát všude s sebou.Stáhněte si zdarma aplikaci do chytrého telefonu a přizpůsobte si ozobota podle svého. Měňte barvu LED diody a rychlost pohybu podle libosti. V aplikaci můžete okamžitě začít ozobotovi připravovat vlastní choreografii na svoji oblíbenou písničku, naprogramovat průjezd překážkovou dráhou atd., opět pomocí barevného programovacího jazyka. A to hned dvěma ozobotům najednou. S přáteli tak můžete například uspořádat taneční soutěž nebo naopak přehlídku synchronizačních tanců.Ještě lépe si ozobot rozumí s tabletem, pro který výrobce připravil i více zábavných herních aplikací, se kterými si užijete mnoho zábavy. Na tabletu můžete navíc naprogramovat i 4 ozoboty.

Ozobot si zvládne zapamatovat až 500 pohybů a programování zvládne opravdu každý. Proto je ozobot ideální didaktickou pomůckou, díky níž nejen děti rychle zvládnou základy robotické logiky a kódování.
Technické specifikace

  • Rozměry: 2,5 x 2,5 cm
  • Hmotnost: 14 g
  • Výdrž při plném nabití až 2 hodiny nepřetržitě
  • 3 rychlosti pohybu
  • 5 senzorů nepřetržitě snímajících trasu
  • Kvalitní a odolné zpracování


OZOBOT 2.0 BIT unboxing