Panasonic HC800E-K černá bluetooth sluchátka

Panasonic HC800E-K černá bluetooth sluchátka

Sluchátka s aktivním potlačením hluku redukují rušivé zvuky z okolí, díky robustní konstrukci ideální na cesty. Výdrž baterie až 40 hodin, pokud zapomenete sluchátka nabít, můžete je vždy použít i bez zapnutého potlačení hluku.
Kód: ACHFPAHC80050 EAN: 5025232769155 Part No.: RP-HC800E-K
4 899 Kč
4 049 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladPanasonic HC800E

Čistý poslech.
 

HC800 sluchátka využívají nejnovější technologie pro potlačení šumu při zvýšeném hluku okolí, které může narušit Váš požitek z poslechu hudby. Se sluchátky HC800 si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu na cestách v letadle, vlakem nebo autobusem.Potlačení šumu.

Vylepšená technologie potlačení odezvy sluchátek HC800 dosahuje špičkového potlačení šumu v širokém frekvenčním rozsahu. Vestavěný výkonný mikrofon v krytu zjistí šum okolí v rozsahu středních až vysokých frekvencí a vygeneruje zvukovou vlnu s obrácenou fází k výraznému potlačení šumu. Důkladně izolované náušníky zabraňují proniknutí okolního hluku v tomto rozsahu frekvencí.


  

Pohodlně sedí.

Užijte si výjimečné pohodlí tohoto širokého hlavového mostu a měkkého polstrování, které skvěle sedí. Náušníky působí na ušní lalůčky mírným tlakem a přinášejí maximální pohodlí.Vysoká kvalita zvuku.

Sluchátka HC800 generují výkonný zvuk a basy díky 40mm reproduktorům. Přinášejí realistické zvukové pole a basy a jasné zvuky ve středních až vysokých frekvencích.


  

40 hodin přehrávání.

Alkalická baterie je zárukou 40 hodin přehrávání hudby. Již si nemusíte dělat starosti, že vám dojde baterie, i když jste vyrazili ven na několik hodin. Hudbu uslyšíte, když je potlačení šumu vypnuté i zapnuté. Tento hybridní systém reprodukce zvuku umožňuje poslouchat hudbu i po vybití baterie, stejně jako u běžných sluchátek.

1,5metrový kabel lze odpojit. Sluchátka lze kompaktně složit a snáze se přenášejí.