Panasonic HC800E-K černá bluetooth sluchátka

Panasonic HC800E-K černá bluetooth sluchátka

Sluchátka s aktivním potlačením hluku redukují rušivé zvuky z okolí, díky robustní konstrukci ideální na cesty. Výdrž baterie až 40 hodin, pokud zapomenete sluchátka nabít, můžete je vždy použít i bez zapnutého potlačení hluku.
Kód: ACHFPAHC80050 EAN: 5025232769155 Part No.: RP-HC800E-K
4 899 Kč
4 049 Kč bez DPH

Prodej ukončen




Panasonic HC800E

Čistý poslech.




 

HC800 sluchátka využívají nejnovější technologie pro potlačení šumu při zvýšeném hluku okolí, které může narušit Váš požitek z poslechu hudby. Se sluchátky HC800 si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu na cestách v letadle, vlakem nebo autobusem.



Potlačení šumu.

Vylepšená technologie potlačení odezvy sluchátek HC800 dosahuje špičkového potlačení šumu v širokém frekvenčním rozsahu. Vestavěný výkonný mikrofon v krytu zjistí šum okolí v rozsahu středních až vysokých frekvencí a vygeneruje zvukovou vlnu s obrácenou fází k výraznému potlačení šumu. Důkladně izolované náušníky zabraňují proniknutí okolního hluku v tomto rozsahu frekvencí.


 



 

Pohodlně sedí.

Užijte si výjimečné pohodlí tohoto širokého hlavového mostu a měkkého polstrování, které skvěle sedí. Náušníky působí na ušní lalůčky mírným tlakem a přinášejí maximální pohodlí.



Vysoká kvalita zvuku.

Sluchátka HC800 generují výkonný zvuk a basy díky 40mm reproduktorům. Přinášejí realistické zvukové pole a basy a jasné zvuky ve středních až vysokých frekvencích.


 



 

40 hodin přehrávání.

Alkalická baterie je zárukou 40 hodin přehrávání hudby. Již si nemusíte dělat starosti, že vám dojde baterie, i když jste vyrazili ven na několik hodin. Hudbu uslyšíte, když je potlačení šumu vypnuté i zapnuté. Tento hybridní systém reprodukce zvuku umožňuje poslouchat hudbu i po vybití baterie, stejně jako u běžných sluchátek.

1,5metrový kabel lze odpojit. Sluchátka lze kompaktně složit a snáze se přenášejí.