Panasonic HD605NE-T sluchátka BT vínové

Panasonic HD605NE-T sluchátka BT vínové

Elegantní, stylová a lehká sluchátka Panasonic. Speciální duální neodymový magnet, odolná hliníková konstrukce a jedinečné řešení reproduktoru umožňuje přenos pravdivého zvuku v té nejvyšší kvalitě.
Kód: ACHFPAHD60050 EAN: 5025232885282 Part No.: RP-HD605NE-T
7 499 Kč
6 198 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEM

Panasonic HD605N

Sluchátka s vysokým rozlišením zvuku.
Bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení

Sluchátka HD605N bezdrátově přinášejí tak čistý zvuk, že si budete připadat jako přímo na koncertě. Reprodukují zvuk ve vysokém rozlišení a vysoké kvalitě a jemnou akustiku prostředí obsaženou v hudbě. Jsou kompatibilní s formáty LDAC a aptX HD ve vysokém rozlišení, takže si jednoduše můžete vychutnat zvuk ve vysokém rozlišení. LDAC a logo LDAC jsou ochranné známky společnosti Sony Corporation. Qualcomm aptX je produkt společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd. Qualcomm je ochranná známka společnosti Qualcomm Incorporated, registrovaná v USA a dalších zemích a používaná se svolením. aptX je ochranná společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrovaná v USA a dalších zemích a používaná se svolením.


Vychutnejte si každý detail zvuku

S modelem HD605N si u sebe nosíte zvuk s vysokým rozlišením a můžete si přehrát maximálně čistou hudbu s jemnými detaily a nuancemi, kterých jste si nikdy předtím ani nevšimli. Ponoříte se do přirozené atmosféry a nuancí svého oblíbeného hudebního kousku a budete mít pocit, jako byste se dostali zcela mimo čas a prostor. Produkty s logem Hi-Res Audio vyhovují standardu na zvuk ve vysokém rozlišení podle definice asociace Japan Audio Society. Toto logo je používáno pod licencí asociace Japan Audio Society.Věrná kopie originálního zvuku

Díky kovem potažené membráně MLF skládající se ze stovek vrstev dosahují zvuku HD Anti-Vibration Frame Realized a nižšího zkreslení. Díky vysoce kvalitním audio částem, včetně 40mm membrány a kostry omezující vibrace, a se špičkovým laděním reproduktoru dosahují sluchátka HD605N pozoruhodně robustních basů. Kostra reproduktoru omezující vibrace minimalizuje nežádoucí vibrace v krytu, takže si můžete vychutnat přirozený a dynamický zvuk, aniž byste sluchátka cítili na uších.


Ponořte se do zvuku

Ovládací hybridní systém na potlačení šumu v širokém pásmu kombinuje metody dopředné i zpětné vazby a využívá jedinečné zpracování signálu. Šum, který narušuje poslech hudby, filmů a ostatního audia, eliminuje ve třech úrovních. Můžete si tak vytvořit ideální prostředí na poslech oblíbených věcí při různých činnostech během dne.Vnímejte okolní zvuky i se sluchátky na uších

Když si zakryjete pravé sluchátko, uslyšíte okolní zvuky a budete moct mluvit s lidmi i se sluchátky na uších. Funkci Ambient Sound Enhancer si můžete nastavit tak, abyste okolní zvuky slyšeli po celou dobu, takže si sluchátka nemusíte sundávat pokaždé, když jdete ven.


Padnou vám dokonale a luxusně

Kostra náušníků využívá kulový kloub 3D, takže si jejich tvar můžete nastavit tak, aby vám na hlavě i uších dokonale padl. Ergonomické náušníky 3D jsou vybaveny paměťovou pěnou, aby vás nikde netlačily, ale zároveň do uší nevpustily žádný šum. A díky široké a pohodlné pěně vám dokonale sednou.Inteligentní hlasové ovládání

Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone. Siri je ochranná známka společnosti Apple Inc. Funkčnost závisí na specifikacích smartphonu a verzi aplikace.

Obecné
  • Mikrofon: Sklápěcí
  • Typ sluchátek: Do uší - pecky
  • Barevné provedení: Vínová
Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
  • Potlačení hluku z okolí
Připojení
  • Typ připojení: Bezdrátová
Funkce
  • Přijímání hovorů