Panasonic HF410BE-G sluchátka BT bílá

Panasonic HF410BE-G sluchátka BT bílá

Bluetooth bezdrátová sluchátka, 30mm neodymové meniče s filtrem Acoustic Bass Control pro dynamický zvuk, frekvenční rozsah 10-23kHz. Minimalistické bezdrátové provedení, které jednoduše složíte a které vydrží přehrávat až 20 hodin
Kód: ACHFPAHF41054 EAN: 5025232891962 Part No.: RP-HF410BE-W
-9 % 990 Kč
899 Kč
743 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMPanasonic HF410B

Streetová bezdrátová sluchátka.


 

Bezdrátové přehrávání po celý den po dobu 24 hodin.

Nabíjecí baterie o vysoké kapacitě. Sluchátka HF410B využívají připojení bezdrátovou technologií Bluetooth. Bez neustále zamotaných kabelů si poslech vychutnáte v mnohem větším pohodlí. K dispozici je také hlasové ovládání prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Nabíjecí baterie sluchátek vydrží zhruba 3 hodiny přehrávání hudby při rychlém 15minutovém dobíjení Quick Charge a zhruba 24 hodin nepřetržitého přehrávání při plném nabití.Bohaté hutné basy.

Systém XBS s originálním provedením akustické struktury a obvodu. Připravte se na silný zvuk z náušníků se 30mm reproduktorem a neodymovým magnetem. Náš systém XBS kombinuje funkci Acoustic Bass Control, která optimalizuje proudění vzduchu prostřednictvím filtru, a akustický obvod ladění, který zlepšuje reprodukci v nízkém rozsahu. Zařízení HF410B vám přináší jasné a hutné basy s minimálním zkreslením.


  

Tenké provedení, syté barvy.

Athleisure je název nového trendu sezóny. Jde o elegantní a pohodlnou kombinaci sportovního stylu se stylem street. Tenké provedení a syté barvy zařízení HF410B do tohoto trendu skvěle zapadají, a budou tak dokonalým doplňkem vašeho stylu.Lehká a dobře přenosná.

Lehké provedení o hmotnosti 130 g. Tlak ze strany sluchátek je optimalizován tak, aby vám pohodlně seděla i při dlouhém poslechu.


  

Inteligentní hlasové ovládání.

Aktivace hlasové asistence Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone. Siri je ochranná známka společnosti Apple Inc. Funkčnost zavisí na specifikacích smartphonu a verzi aplikace.

Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
Konektivita
  • Nabíjení: microUSB
  • Typ připojení: Bezdrátová
Funkce
  • Přijímání hovorů
Obecné
  • Mikrofon: Integrovaný
  • Typ sluchátek: Přes hlavu
  • Předpokládaná doba výdrže: 3 hodiny
  • Barevné provedení: Bílá