Panasonic HF410BE-G sluchátka BT černá

Panasonic HF410BE-G sluchátka BT černá

Bluetooth bezdrátová sluchátka, 30mm neodymové meniče s filtrem Acoustic Bass Control pro dynamický zvuk, frekvenční rozsah 10-23kHz. Minimalistické bezdrátové provedení, které jednoduše složíte a které vydrží přehrávat až 20 hodin
Kód: ACHFPAHF41052 EAN: 5025232886654 Part No.: RP-HF410BE-K
899 Kč
743 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Panasonic HF410B

Streetová bezdrátová sluchátka.


 

Bezdrátové přehrávání po celý den po dobu 24 hodin.

Nabíjecí baterie o vysoké kapacitě. Sluchátka HF410B využívají připojení bezdrátovou technologií Bluetooth. Bez neustále zamotaných kabelů si poslech vychutnáte v mnohem větším pohodlí. K dispozici je také hlasové ovládání prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Nabíjecí baterie sluchátek vydrží zhruba 3 hodiny přehrávání hudby při rychlém 15minutovém dobíjení Quick Charge a zhruba 24 hodin nepřetržitého přehrávání při plném nabití.Bohaté hutné basy.

Systém XBS s originálním provedením akustické struktury a obvodu. Připravte se na silný zvuk z náušníků se 30mm reproduktorem a neodymovým magnetem. Náš systém XBS kombinuje funkci Acoustic Bass Control, která optimalizuje proudění vzduchu prostřednictvím filtru, a akustický obvod ladění, který zlepšuje reprodukci v nízkém rozsahu. Zařízení HF410B vám přináší jasné a hutné basy s minimálním zkreslením.


  

Tenké provedení, syté barvy.

Athleisure je název nového trendu sezóny. Jde o elegantní a pohodlnou kombinaci sportovního stylu se stylem street. Tenké provedení a syté barvy zařízení HF410B do tohoto trendu skvěle zapadají, a budou tak dokonalým doplňkem vašeho stylu.Lehká a dobře přenosná.

Lehké provedení o hmotnosti 130 g. Tlak ze strany sluchátek je optimalizován tak, aby vám pohodlně seděla i při dlouhém poslechu.


  

Inteligentní hlasové ovládání.

Aktivace hlasové asistence Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone. Siri je ochranná známka společnosti Apple Inc. Funkčnost zavisí na specifikacích smartphonu a verzi aplikace.