Panasonic HTX20BE-H sluchátka BT antracitové

Panasonic HTX20BE-H sluchátka BT antracitové

Klasické provedení bezdrátových sluchátek HTX20B využívá kombinaci elegantních materiálů. Poslouží vám tak i jako módní doplněk, se kterým dáte vyniknout své jedinečné osobnosti. Díky ergonomickému tvaru Double-Hold vám budou pevně držet na uších.
Kód: ACHFPAHTX2051 EAN: 5025232889938 Part No.: RP-HTX20BE-H
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMPanasonic HTX20B

Nadčasový styl, pohodlné nošení.
 

Klasické provedení bezdrátových sluchátek HTX20B využívá kombinaci elegantních materiálů. Poslouží vám tak i jako módní doplněk, se kterým dáte vyniknout své jedinečné osobnosti. Díky ergonomickému tvaru Double-Hold vám budou pevně držet na uších. Sluchátka HTX20B kombinují klasické provedení s nejnovější audio technologií v kvalitním nadčasovém stylu.Retro moderní styl.

Sluchátka do uší HTX20B jsou novým provedením naší dlouhodobě velmi úspěšné řady sluchátek přes hlavu HTX. Oválný tvar kolem dokonalého kruhu v tomto univerzálním geometrickém provedení dál podtrhuje využití hliníku, látky a dalších skvělých materiálů. Tato sluchátka v retro stylu vám navíc pohodlně padnou a využívají nejnovější audio technologii.


  

Pohodlná sluchátka, která pevně drží.

Sluchátka HTX20B jsou nyní velmi pohodlná a dobře drží v uších. Díky nově vyvinutému ergonomickému tvaru sluchátka dobře drží na dvou místech chrupavky u ušního kanálku, a dokonale vám tak sednou do uší. Dálkové ovládání a pouzdro na baterii jsou navíc symetricky umístěny tak, aby sluchátka dobře držely a nepadaly.Bohaté a hutné basy.

Využívají 9mm reproduktor, který přináší čistý a jasný zvuk a silné basy. Díky vysoké akustické izolaci provedení Double-Hold se navíc do hudby skvěle ponoříte. Sluchátka vám tak vysílají hutný zvuk hluboko do uší.


  

Inteligentní hlasové ovládání.

Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone.

Obecné
  • Mikrofon: Na kabelu
  • Typ sluchátek: Do uší - špunty
  • Barevné provedení: Antracitová
Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
Připojení
  • Typ připojení: Bezdrátová
Funkce
  • Přijímání hovorů