Panasonic HTX90NE-W sluchátka BT bílé

Panasonic HTX90NE-W sluchátka BT bílé

Bezdrátová sluchátka HTX90N využívají funkci potlačení šumu, takže se s nimi jednoduše ponoříte do dynamického světa kvalitní hudby bez ohledu na okolní hluk. Díky retro tvaru a klasickému barevnému provedení jsou dokonalým doplňkem každého stylu.
Kód: ACHFPAHTX9052 EAN: 5025232885800 Part No.: RP-HTX90NE-W
3 799 Kč
3 140 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Panasonic HTX90N

Streetová bezdrátová sluchátka.
Retro moderní styl

Sluchátka HTX90N v novém provedení mají připomínat tvar dlouhodobě oblíbených univerzálních studiových sluchátek. Navíc vám pohodlně padnou a využívají nejnovější audio technologii. Oblíbí si je ženy i muži a díky stylovému provedení budou dokonalým doplňkem, který ještě zvýrazní váš osobní styl.


Nenechte se rušit

Funkci potlačení šumu využijete při pohybu mezi lidmi, v kavárně nebo třeba ve vlaku, a v naprostém klidu se tak ponoříte do světa své oblíbené hudby. Přiložený zvukový kabel vám pak dobře poslouží na delších cestách, kdy se nebudete muset starat o stav nabití baterie.Vyvážený a dynamický zvuk

Připravte se na silný zvuk ze zaoblených náušníků se 40mm reproduktorem a neodymovým magnetem. Proudění vzduchu okolo reproduktoru je optimalizováno filtrem Acoustic Bass Control, takže sluchátka přinášejí ostrý a dynamický zvuk. Se sluchátky HTX90N se můžete plně ponořit do světa dobře vyváženého a dynamického zvuku, protože vám díky filtru Acoustic Bass Control skvěle zprostředkují ostré vysoké a silné basy.


Silné a hutné basy

Jednoduchým stisknutím tlačítka ekvalizérem posílíte basy. Tato funkce zjasní basy a dále posílí celkový zvuk, takže si vychutnáte hudbu v ještě širším rozsahu.Inteligentní hlasové ovládání

Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone. Siri je ochranná známka společnosti Apple Inc. Funkčnost závisí na specifikacích smartphonu a verzi aplikace.

Obecné
  • Mikrofon: Sklápěcí
  • Typ sluchátek: Do uší - pecky
  • Barevné provedení: Bílá
Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
  • Potlačení hluku z okolí
Připojení
  • Typ připojení: Bezdrátová
Funkce
  • Přijímání hovorů