Panasonic NJ310BE-A sluchátka BT modré

Panasonic NJ310BE-A sluchátka BT modré

Bezdrátová sluchátka NJ310B v jednoduchém, kompaktním a stylovém provedení vám budou dobře sloužit každý den. Využívají 9mm reproduktor, který přináší čistý a jasný zvuk a silné basy. Díky ergonomickému tvaru Double-Hold se dobře nosí a pevně drží.
Kód: ACHFPANJ31050 EAN: 5025232890057 Part No.: RP-NJ310BE-A
749 Kč
619 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMPanasonic NJ310B

Bezdrátová sluchátka do uší.


 

Bohaté a hutné basy.

Systém XBS s originálním provedením akustické struktury a obvodu reproduktoru o rozměru 9 mm dobře akusticky izoluje a přehrává čistý zvuk a hutné basy. Náš systém XBS je kombinací portu, který optimalizuje průtok vzduchu, a akustického obvodu ladění, který zlepšuje přehrávání zvuku v nízkém rozsahu. Zařízení NJ310B vám přináší jasné a hutné basy s minimálním zkreslením.Stylové provedení a syté barvy.

Athleisure je název nového trendu sezóny. Jde o elegantní a pohodlnou kombinaci sportovního stylu se stylem street. Stylové provedení a syté barvy zařízení NJ310B do tohoto trendu skvěle zapadají, a budou tak dokonalým doplňkem vašeho stylu.


  

Pohodlná sluchátka, která pevně drží.

ERGOFIT PLUS: Ergonomický tvar Double-Hold Sluchátka NJ310B jsou velmi pohodlná a dobře drží v uších. Díky nově vyvinutému ergonomickému tvaru sluchátka dobře drží na dvou místech chrupavky u ušního kanálku, a dokonale vám tak sednou do uší. Dálkové ovládání a pouzdro na baterii jsou navíc symetricky umístěny tak, aby sluchátka dobře držela a nepadala.Inteligentní hlasové ovládání.

Aktivace hlasové asistence Multifunkčním tlačítkem můžete spustit hlasovou funkci na smartphonu, např. Siri. Můžete si tak vybírat hudbu, upravovat hlasitost i dokonce volat, aniž byste museli vytahovat smartphone. Siri je ochranná známka společnosti Apple Inc. Funkčnost závisí na specifikacích smartphonu a verzi aplikace.


 
Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
Konektivita
  • Nabíjení: microUSB
  • Typ připojení: Bezdrátová
Funkce
  • Přijímání hovorů
Obecné
  • Mikrofon: Na kabelu
  • Typ sluchátek: Do uší
  • Předpokládaná doba výdrže: 6 hodin
  • Barevné provedení: Modrá