Panasonic Smart Home vnitřní siréna

Panasonic Smart Home vnitřní siréna

2 úrovně hlasitosti (vysoká/nízká), možnost montáže na zeď. Zdroj: AC (220-240V, 50/60Hz). Při sepnutí senzory vydává hlasitý zvuk (až 100 dB) a bliká LED světlem. Kompatibilní se záložní baterií (KX-HNP100FX).
Kód: SHOSPAHNS5050 EAN: 5025232815463 Part No.: KX-HNS105FXW
399 Kč
330 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMVnitřní siréna

Hlasitý a pronikavý zvuk.


Nic nepoví nechtěnému vetřelci jasněji, že je čas odejít, než spousta blikajících světel a hlasitý alarm. Se zvukovým výstupem 110 dB je vnitřní siréna systému Chytré Domácnosti opravdu hlasitá!

Hlasitý a pronikavý zvuk. Vnitřní sirény mohou být nastaveny na spuštění v případě aktivace jakéhokoli pohybového senzoru, kamery, okenního nebo dveřního senzoru.

Jakmile je spuštěna, zapne siréna blikající světlo a začne vydávat takové množství hluku, které žádný vetřelec (ani spící soused) nemůže ignorovat.

Pokud je pro vás nastavená hlasitost 100 dB trochu moc, můžete ji snížit dle potřeby.Snadné nastavení. Systém Chytré Domácnosti Panasonic funguje na bezdrátové bázi. Jeho nastavení je velmi snadné. Jednoduše přihlásíte svůj Hub do sítě, stáhnete řídící aplikaci do svého smartphonu a spárujete všechna zařízení s Hubem.

Dokonce i párování je velmi snadné. Párování jedním stiskem znamená, že stisknete jedno tlačítko na každém zařízení a tlačítko na Hubu, a to je vše. Snadné je i připojení dodatečných zařízení do systému Chytré Domácnosti, pokud se pro některé rozhodnete.

Technické specifikace

  • Rozměry: 7,1 x 7,3 x 4,6 cm
  • Hmotnost: 90 g
  • Délka napájecího kabelu: 3,6 m
  • Indikace stavu: LED (červená/zelená)
  • Zdroj energie: 220 - 240 V AC, 50/60 Hz
  • Tlačítko párování jedním stisknutím