Parallels Desktop 13 for Mac

Parallels Desktop 13 for Mac

Parallels Desktop® 13 for Mac - obálka s licenčním klíčem představuje rychlé, snadné a výkonné řešení používání aplikací pro Windows na Macu - bez restartování.
Kód: POSWAPPA13001 EAN: 846829006089 Part No.: PDFM13L-BX1-EU
2 099 Kč
1 735 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Parallels Desktop 13

Rychlé a snadné řešení.Paralleles Desktop je nejsnadnější, nejrychlejší a nejvýkonnější aplikace na provoz Windows na Macu - bez restartování. Zprovozníš ho za pár minut. Přenes si z PC do Macu všechny soubory, aplikace, záložky prohlížeče a další obsah. Jde to snadno.


Hladké přecházení mezi aplikacemi. Snadno přecházej mezi aplikacemi pro Mac a Windows, spouštěj aplikace pro Windows z Docku Macu a používej gesta Macu ve Windows. Používej Touch Bar s aplikacemi pro Windows, kopíruj, vkládej a přetahuj položky mezi aplikacemi pro Windows a pro Mac.

Vysoký výkon. Parallels Desktop umožňuje používat běžné aplikace pro Windows - Internet Explorer, Microsoft Office nebo Visio - i bez kompromisu pracovat v nejnáročnějších aplikacích jako Adobe Photoshop, IBM SPSS, LabVIEW, Autodesk AutoCAD a mnoha dalších. Jinými slovy, umožní ti pracovat s veškerým softwarem pro Windows, který můžeš na studiích potřebovat.

Maximální kompatibilita a flexibilita. Používejte aplikace pro Windows přímo v prostředí macOS. Anebo v prostředí Windows, které znáš. Záleží na tobě. Bezproblémově používej Google Drive, Dropbox, OneDrive a další cloudové služby. Parallels Desktop je připravený na macOS High Sierra a podporuje celou řadu operačních systémů včetně Windows 10, Ubuntu a jiných distribucí Linuxu i starších verzí Windows.

Praktická instalace. V Průvodci instalací vyber svůj primární scénář používání a Parallels Desktop se postará o optimalizaci výkonu. Navíc s ním dostaneš víc než 30 utilit, které ti zjednoduší všední drobnosti na Macu i ve Windows. Umožní ti jediným kliknutím například vyčistit disk, zabezpečit soukromé soubory, udělat snímek obrazovky nebo stáhnout video.