Kód: ACHOPDCREK050
Produktové číslo: M-CK-AA-BK-1
EAN: 818373023270

Peak Design Creator Kit držák, Black

Držák telefonu s pojistkou pro stativy • univerzální držák • připevníte ho ke stativům či držákům se šroubem 1/4“-20 • snadná manipulace • silný magneticko-mechaniký zámek SlimLink™ telefon uchopí a uzamkne • možnost připevnění telefonu na výšku nebo na šířku • jednoduché vyjmutí pomocí tlačítka

Detailní popis
Skladem
Úterý 26. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH

Peak Design Creator Kit držák, Black

  • Vyrobeno pro fotografování, filmování i vlogování
  • Odolná konstrukce z obráběného hliníku a polykarbonátu
  • Možnost upevnění telefonu na výšku i šířku
  • Speciální mechanismus SlimLink
  • Snadno připevníte na stativy a držáky GoPro kamer
  • Doživotní záruka

Maximalizujte filmařské a fotografické možnosti telefonu

Stvořte ty nejlepší záběry spolu se svým telefonem a bez obav nechte nekompaktní fotoaparáty i kamery doma. Na řadu přichází držák Peak Design Creator Kit, jenž přináší opravdu širokou možnost využití. Váš smartphone k němu připevníte za pomoci krytu nebo univerzálního adapteru k magneticko-mechanickému zámku SlimLink. Teď už jen stačí najít ten pravý stativ, pro focení nebo držák na GoPro kameru pro adrenalinová videa. Kompatibilní je i s hlavicemi typu Arca nebo závitem 1/4-20″. Usnadníte si tak práci při tvorbě obsahu, který po natočení můžete rovnou sdílet do světa. Stisknutím tlačítka pak odejmete telefon z držáku Peak Design Creator Kit. Tak co, už víte, jak tyto nové možnosti využijete?

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Typ Stativ
Určení Pro mobilní telefon
Pro děti Ne
Způsob uchycení telefonu Mechanické

Vlastnosti

S bluetooth Ne
S dálkovým ovládáním Ne
S Jackem 3,5mm Ne
Stupeň krytí Ne
Zvýšená odolnost Ne
Možnost nastavení polohy Ano
QI nabíjení Ne
Upevnění/vyjmutí zařízení jednou rukou Ano
Se stabilizací Ne

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze