Kód: ACHOPDMOTO060
Produktové číslo: M-MM-AB-BK-1
EAN: 818373023164

Peak Design Motorcycle Bar Mount držák, Black

Držák s pojistkou na řídítka motocyklu • všestranný a bezpečný • vyrobeno z obráběného anodizovaného hliníku s upevňovacími prvky z nerezové oceli • instalace na nejrůznější druhy řídítek od průměru 7/8“ až 1,25“ • tlumič vibrací • silný magneticko-mechanický zámek SlimLink™ uchopí a uzamkne telefon • vyjmutí telefonu pomocí postranního tlačítka • snadná manipulace i v rukavicích • možnost připevnění telefonu na výšku nebo na šířku

Detailní popis
Skladem
Úterý 3. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH

Peak Design Motorcycle Bar Mount držák, Black

  • Minimalistický vzhled a prémiový materiál
  • Odolné povětrnostním vlivům s doživotní zárukou
  • Pro průměr řídítek od 7/8″ do 1,25″
  • Magneticko-mechanický mechanismus připevnění SlimLink
  • Vyjmutí stisknutím tlačítka
  • Možnost nastavení až 24 různých poloh

Všestranný a bezpečný držák telefonu na motorku

Užijte si jízdu na motorce, a přitom mějte telefon po ruce. Krásný a odolný držák Peak Design Motorcycle Bar Mount je vyrobený z obráběného hliníku odolného proti povětrnostním vlivům s upevňovacími prvky z nerezové oceli. Snadno jej připevníte na řídítka s průměrem 7/8″ do 1,25″. Myšleno bylo i na jízdy v náročných terénech, a proto Peak Design Motorcycle Bar Mount disponuje nejlepším tlumičem vibrací a zabraňuje případnému poškození vašeho telefonu, a přitom si zachovává dostatečnou tuhost pro snadné ovládání. Stačí jen váš smartphone připevnit za pomocí pouzdra nebo univerzálního adaptéru Peak Design k magneticko-mechanickému zámku SlimLink.

Maximálně se přizpůsobí vašim potřebám

Držák Peak Design Motorcycle Bar Mount je minimalisticky zpracován a nebude zabírat tolik místa. SlimLink vám umožní snadno upevnit mobil na výšku i šířku. Nastavitelné a odnímatelné rameno vám dá možnost přizpůsobit si polohu telefonu tak, abyste na něj viděli co možná nejlépe, ale držák klidně používejte bez něj. Elegantní je i způsob, s jakým vyjmete telefon z Peak Design Motorcycle Bar Mount – stisknutím jednoho tlačítka. Vše pohodlně zvládnete jednou rukou, a to i s nasazenými rukavicemi. Tak co, bude tohle váš nový držák na motorku?

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Typ Držák na kolo/moto
Určení Pro mobilní telefon
Pro děti Ne
Způsob uchycení telefonu Mechanické

Vlastnosti

S bluetooth Ne
S dálkovým ovládáním Ne
S Jackem 3,5mm Ne
Stupeň krytí Ne
Zvýšená odolnost Ano
Možnost nastavení polohy Ano
QI nabíjení Ne
Upevnění/vyjmutí zařízení jednou rukou Ano
Se stabilizací Ne

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze