Kód: ACHOPDWALL051
Produktové číslo: M-WM-AA-BO-1
EAN: 818373023263

Peak Design Wall Mount držák, Bone

Magnetický držák na stěny a rovné plochy • vyrobeno z nylonové látky • instalace na nejrůznější stěny pomocí lepidla 3M řady E • snadná manipulace • silné magnety uchopí bezpečně telefon • možnost připevnění telefonu na výšku nebo na šířku • jednoduché sundání telefonu pomocí jedné ruky

Detailní popis
Skladem
Úterý 3. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
750 Kč
620 Kč bez DPH

Peak Design Wall Mount držák, Bone

  • Minimalistický vzhled, který neruší v interiéru
  • Magneticko-mechanický zámek SlimLink
  • Snadno se instaluje do interiéru
  • Vyžaduje pouzdro nebo univerzální adaptér Peak Design
  • Kompatibilní s MagSafe

Držák Peak Design Wall Mount pro každý okamžik

Univerzální držák Peak Design Wall Mount je připraven na to, abyste jej připevnili ke stěně, zrcadlu, dlažbě nebo k jakémukoliv dalšímu povrchu. Získá si vás krásným designovým zpracováním, které zajišťuje nylonová pokrývka. Vašim hlavním úkolem bude najít správné místo, kam jej pomocí lepící pásky na zadní straně přilepíte. Potom už jen stačí mít na telefonu pouzdro nebo univerzální adaptér Peak Design. Speciální magneticko-mechanický zámek SlimLink zajistí, že váš smartphone zůstane bezpečně na místě jak v poloze na výšku, tak na šířku. Záleží na vás, zdali si v koupelně pustíte hudbu, přečtete článek nebo zapnete aplikaci k chytrému kartáčku. V kuchyni mějte recept stále na očí nebo sledujte program o vaření. Možností je nespočet, stačí je jen objevit.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Obecné

Typ Stolní držák
Určení Pro mobilní telefon
Pro děti Ne
Způsob uchycení telefonu Magnetické

Vlastnosti

S bluetooth Ne
S dálkovým ovládáním Ne
S Jackem 3,5mm Ne
Stupeň krytí Ne
Zvýšená odolnost Ne
Možnost nastavení polohy Ne
QI nabíjení Ne
Upevnění/vyjmutí zařízení jednou rukou Ano
Se stabilizací Ne

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze