PIQ senzor pro box + boxerská sada Everlast

PIQ senzor pro box + boxerská sada Everlast

Na cestě k úspěchu vám pomůže PIQ senzor v kombinaci s boxerskou sadou od Everlast. PIQ umístíte nad či pod rukavici a směle můžete začít. Aplikaci Vám zanalyzujete nejen vaše silné stránky, ale i celý trénink, zápas či stínování.
Kód: ACOSPIQUBS001 EAN: 3760241952700 Part No.: PIQ-BMBOXE1
2 899 Kč
2 396 Kč bez DPH

Prodej ukončen
PIQ senzor pro box

Zlepšete vaše údery.Pro mnoho lidí je box životním stylem a ze všech sil se chtějí stát profesionálními zápasníky. Na cestě k úspěchu vám zaručeně pomůže PIQ senzor v kombinaci s boxerskou sadou od Everlast. Ten jednoduše umístíte nad či pod rukavici a směle můžete vyrazit na trénink. Na konci vezmete do ruky iPhone, spustíte aplikaci a ihned zanalyzujete nejen vaše silné stránky, ale i celý trénink, zápas či stínování. Díky senzoru PIQ Robot Blue získáte informace, které vám umožní zlepšit vaše údery. PIQ senzor pro box měří sílu každého úderu, přetížení, rychlost a reakční dobu. Tím to však zdaleka nekončí. Po každém tréninku či zápase vám PIQ řekne, jaké jsou vaše osobní vítězné faktory a zároveň i slabé stránky, na kterých je potřeba pracovat.

Jeden senzor, okamžitá akce. Chytrý senzor PIQ stačí před začátkem tréninku nebo zápasu umístit do bandáže od Everlast, která je součástí balení a omotat na ruku či přímo na rukavici. Záleží jen na vás, jak vám to bude více vyhovovat. Ještě předtím je však potřeba senzor PIQ Robot Blue aktivovat. Stáhněte si z App Store nebo Google Play aplikaci Everlast and PIQ a zapněte na svém zařízení Bluetooth. Zmáčkněte na senzoru tlačítko a spusťte aplikaci. K aktivaci nepotřebujete žádný kód, aplikace sama detekuje zapnutý senzor a spáruje se. Ihned tak můžete vyrazit mezi provazy.Přední výrobce s box vybavením. Pro každý podporovaný sport se firma PIQ spojuje s respektovanou autoritou, např. lyžařská sada byla vyvinuta ve spolupráci se značkou Rossignol, tenisová se značkou Babolat, kiteboardinová se značkou North a golfová s tvůrcem golfových aplikací Mobitee. Údaje jsou vyhodnocovány podle sofistikovaných algoritmů založených na výkonech špičkových sportovců. Everlast je předním světovým výrobcem s fitness, MMA a box vybavením, a to od roku 1910. Společnost Everlast se sídlem na Manhattanu prodává ve více než 75 zemích na 6 kontinentech.Rychlost úderů, síla a přetížení. Před zahájením tréninku si v aplikaci můžete vybrat, na co konkrétního se má senzor během výkonu zaměřit. Na výběr máte analýzu rychlosti vašich úderů, sílu úderu včetně přetížení či volný trénink, kde senzor měří vše dohromady. Rovněž si v aplikaci nastavíte čas tréninku a můžete začít například jen se stínováním. Na konci naleznete všechny naměřené údaje přímo v aplikaci.Aplikace Everlast and PIQ také podporuje systémovou aplikaci Zdraví. Snadno se tak můžete podívat na spálené kalorie, celkový počet úderů nebo čas strávený boxováním. Senzor také zaznamenává tzv. PIQ skóre, které kvantitativně vyjadřuje vždy rychlost úderu, přetížení a reakční dobu.

Senzor se nabijí pomocí přiloženého adaptéru a na jedno nabití vydrží až 8 hodin nepřetržitého provozu. Obávat se nemusíte ani potu či vody, PIQ Robot Blue má stupeň krytí IP67. PIQ senzor pro box využívá ke spojení s aplikací Bluetooth Low Energy.

Boxerská sada Everlast unboxing