Pojištění náhodného poškození a odcizení pro iPhone a Mac

 
Ochraňte svoje zařízení až na 2 roky
Lehké zavadění o kabel a notebook letí ze stolu dolů, tlačenice v autobuse, po které zmizel z Vaší tašky fotoaparát. Tyto malé chvilky nepozornosti či nešikovnosti Vás mohou snadno připravit o zařízení za mnoho tisíc korun. Pojištění náhodného poškození a odcizení (PNPO) dokáže následky těchto nepříjemných okamžiků zmírnit.
Klíčové vlastnosti
> Kryje případy náhodného poškození výrobku a jeho odcizení.
> Platí ihned po zakoupení přístroje.
> K dispozici ve variantách na 1 nebo 2 roky
> Zaplatíme za Vás náklady na opravu (až do výše pořizovací ceny zařízení).
> V případě, že je přístroj neopravitelný či odcizený, za Vás zaplatíme náklady na nový produkt se srovnatelnými parametry (až do výše pořizovací ceny toho původního).
> Spoluúčast 15% z výše plnění v 1. roce a 25% v druhém roce trvání pojištění.

 
 

 
Jednoduché hlášení škody
V případě, že v průběhu pojištění dojde k náhodnému poškození nebo odcizení přístroje, oznámíte to jednoduše použitím QR kódu na smlouvě (údaje se automaticky načtou do webového formuláře), vyplněním formuláře na www.hlaseniskod.cz nebo telefonicky na čísle +420 283 002 868.
 Oprava nebo výměna za nový
Je-li poškozené zařízení neopravitelné, dostanete na výběr z výrobků stejných nebo srovnatelných parametrů a zařízení Vám bude vyměněno za zcela nové. V případě, že si jako náhradu vyberete výrobek s vyšší pořizovací hodnotou, doplatíte rozdíl mezi pojistným limitem a cenou nového výrobku. 100% záruka vrácení peněz
V případě, že přijdete o výrobek v zákonné záruce (vrácením, výměnou či úplným zničením výrobku), stačí tuto skutečnost nahlásit pojišťovně a ta Vám vrátí nespotřebovanou část pojistného zpět. 


 Vše zařídíme za vás
Opravený, případně vyměněný výrobek dopravíme až k Vám domů. Náklady za opravu či za nový výrobek platí pojišťovna přímo výrobci, případně servisu. Vaším úkolem je zařízení pouze přijmout. 
 
Co vám pojištění ochrání a co už ne?
ANO
Pád
Vniknutí kapaliny do elektronických částí
Mechanické poškození (i dětmi a zvířaty)
Loupež za použití nebo pohrůžky násilí
Krádež násilným vloupáním do uzavřeného prostoru
Prasklý displej
 
 
NE
Úmyslné poškození výrobku
Kosmetické vady, které nemají vliv na funkci
Odcizení výrobku, který byl volně odložený
Odcizení z auta, pokud byl přístroj zvenčí vidět
Odcizení, které nebylo nahlášeno Policii ČR

Pojistitel produktu
Pojišťovna AWP P&C Česká republika - odštěpný závod je pojistitelem tohoto produktu. Asistenční společnost AWP Solutions ČR a SR, s.r.o. je zprostředkovatelem služeb pojistitele, vyřizuje pro pojišťovnu likvidační služby a provoz asistenčního centra. Logo Allianz Assistance bylo použito s vědomím AWP P&C SE, se sídlem 93400 Saint Ouen, 7, Rue Dora Maar, Francouzská republika, která je jeho vlastníkem.