PojištěníPojištění náhodného poškození a odcizení pro iPad a Mac

 
Ochraňte svoje zařízení až na 2 roky
Lehké zavadění o kabel a notebook letí ze stolu dolů, tlačenice v autobuse, po které zmizel z Vaší tašky fotoaparát. Tyto malé chvilky nepozornosti či nešikovnosti Vás mohou snadno připravit o zařízení za mnoho tisíc korun. Pojištění náhodného poškození a odcizení (PNPO) dokáže následky těchto nepříjemných okamžiků zmírnit.
Klíčové vlastnosti
> Kryje případy náhodného poškození výrobku a jeho odcizení.
> Platí ihned po zakoupení přístroje.
> K dispozici ve variantách na 1 nebo 2 roky
> Zaplatíme za Vás náklady na opravu (až do výše pořizovací ceny zařízení).
> V případě, že je přístroj neopravitelný či odcizený, za Vás zaplatíme náklady na nový produkt se srovnatelnými parametry (až do výše pořizovací ceny toho původního).
> Spoluúčast 15% z výše plnění v 1. roce a 25% v druhém roce trvání pojištění.

 
 

 
Jednoduché hlášení škody
V případě, že v průběhu pojištění dojde k náhodnému poškození nebo odcizení přístroje, oznámíte to jednoduše použitím QR kódu na smlouvě (údaje se automaticky načtou do webového formuláře), vyplněním formuláře na www.hlaseniskod.cz nebo telefonicky na čísle +420 283 002 868.
 Oprava nebo výměna za nový
Je-li poškozené zařízení neopravitelné, dostanete na výběr z výrobků stejných nebo srovnatelných parametrů a zařízení Vám bude vyměněno za zcela nové. V případě, že si jako náhradu vyberete výrobek s vyšší pořizovací hodnotou, doplatíte rozdíl mezi pojistným limitem a cenou nového výrobku. 100% záruka vrácení peněz
V případě, že přijdete o výrobek v zákonné záruce (vrácením, výměnou či úplným zničením výrobku), stačí tuto skutečnost nahlásit pojišťovně a ta Vám vrátí nespotřebovanou část pojistného zpět.
 


 Vše zařídíme za vás
Opravený, případně vyměněný výrobek dopravíme až k Vám domů. Náklady za opravu či za nový výrobek platí pojišťovna přímo výrobci, případně servisu. Vaším úkolem je zařízení pouze přijmout.
 
 
Co vám pojištění ochrání a co už ne?
ANO
Pád
Vniknutí kapaliny do elektronických částí
Mechanické poškození (i dětmi a zvířaty)
Loupež za použití nebo pohrůžky násilí
Krádež násilným vloupáním do uzavřeného prostoru
 
NE
Úmyslné poškození výrobku
Kosmetické vady, které nemají vliv na funkci
Odcizení výrobku, který byl volně odložený
Odcizení z auta, pokud byl přístroj zvenčí vidět
Odcizení, které nebylo nahlášeno Policii ČR

Pojistitel produktu
Pojišťovna AWP P&C Česká republika - odštěpný závod je pojistitelem tohoto produktu. Asistenční společnost AWP Solutions ČR a SR, s.r.o. je zprostředkovatelem služeb pojistitele, vyřizuje pro pojišťovnu likvidační služby a provoz asistenčního centra. Logo Allianz Assistance bylo použito s vědomím AWP P&C SE, se sídlem 93400 Saint Ouen, 7, Rue Dora Maar, Francouzská republika, která je jeho vlastníkem.