iSETOS.cz
Přepychové příslušenství od značky Njord byELEMENTS. Pro Apple to nejlepší.

Přepychové příslušenství od značky Njord byELEMENTS. Pro Apple to nejlepší.

 
Publikováno dne 25.02.2022

Všichni majitelé Apple produktů, zapálení fanoušci i oddaní nadšenci, zbystřete! Široké portfolio příslušenství pro jablečná zařízení právě rozšiřujeme o zcela jedinečné kousky mimořádné islandské značky Njord byELEMENTS - funkční a designově vytříbené doplňky z pravé lososí kůže. Na co se konkrétně můžete těšit, čím společnost Njord vyniká i pár zajímavostí z její historie a působnosti, to vše si představíme v dnešním článku.

Jak to všechno začalo...

V první polovině devadesátých let minulého století se v mladičké duši severské společnosti Njord počaly formovat první představy. Ideály, jak vyrábět naprosto originální a dosud nikde jinde nevídané příslušenství, avšak s vizí trvalé udržitelnosti, zodpovědností a respektem vůči přírodě a životnímu prostředí, s naprosto nekompromisními požadavky na maximální kvalitu, funkčnost, designový minimalismus i vysokou odolnost. Tak by se daly shrnout kořeny značky Njord byELEMENTS. Filozofie vzácného luxusu, nulové uhlíkové stopy, inspiracemi čerpající z obdivuhodné moudrosti domorodých Islanďanů. 

Ze země ohně a ledu k zákazníkům z celého světa

 

Srdcem produkce firmy Njord byELEMENTS je malé islandské městečko Sauðárkrókur, v němž sídlí jedna z nejproslulejších koželužen v Evropě. Ta se zaměřuje na zpracovávání exotických kůží, tradiční činění dlouhé ovčí vlny a pro značku Njord opracovává lososí kůže při přísně střeženém know-how. Prvořadým kritériem výroby byla, je a vždy i bude ekologie a úcta ke zvířatům, proto mají všichni zákazníci garanci, že žádná ryba nebyla ulovena pouze za účelem získání kůže. Lososí useň využívaná značkou Njord byELEMENTS je vedlejším produktem rybářského průmyslu a také velmi specifickou surovinou, která by se dále nikterak nevyužila. Ve výsledku jsou tedy všechny hotové výrobky, které opustily brány továrny značky Njord, pouze vedlejšími produkty jiných průmyslových sektorů, kupříkladu zemědělství či potravinářství. Korunku environmentálnímu snažení společnosti nasazuje také fakt, že je během výroby využívána výhradně geotermální a vodní energie.

 

Osobitost ukrytá v barvách

Veškeré Apple příslušenství, které nese hrdou značku Njord byELEMENTS, můžete vybírat ze čtyř charakteristicky barevných variant. Každá je neuvěřitelně elegantní, nadčasová a čerpá z energických přírodních živlů panenského Islandu. První je Vindur neboli tmavě šedá – nestárnoucí klasika symbolizující sopečné pláže s černým pískem. Nikdy nezklame, nikdy nevyjde z módy. Druhou je Vatn neboli petrolejově modrá – ta odhaluje hluboká tajemství nezkrotných moří, obklopuje nositele klidem a stabilitou a skrývá v sobě jemně mysteriózní nádech. Pokaždé bude rozmalovat vaše oči i zrak vašeho okolí. Třetí je Jord neboli tmavě zelená – dokonale živé zhmotnění pestré a nádherné krajiny Islandu věrně odrážející rozlehlé pláně, divoké hvozdy, tekoucí kopce i flóru obklopující vodopády. Velmi sytá a výrazná. Vždy budete středem pozornosti. Čtvrtou a poslední je Eldur neboli lilkově černá – snoubí v sobě tmavě zemitý tón ztělesňující silnou teplou energii, dechberoucí vulkány, pulzující gejzíry, zkrátka vše příznačné pro překrásnou islandskou domovinu.

Kryty na mobilní telefony Apple iPhone

 

 

V naší nabídce naleznete inovativní kryty na mobilní telefony řady iPhone 12 mini, 12, 12 Pro, 13 mini, 13 Pro a 13 Pro Max. Všechny se vyznačují hladkou a velmi rafinovanou texturou, tenkým a pružným designem, decentní signaturou v podobě drobounce úzké linie uprostřed usně, bezchybnou přilnavostí, všemi potřebnými výřezy pro tlačítka a konektory, kompatibilitou s bezdrátovým nabíjením, vnitřním semišovým povrchem zamezujícím poškrábání smartphonu a také sofistikovanou vodoodpudivou úpravou. Pouzdra na iPhony značky Njord byELEMENTS chrání zařízení dle standardu Military 810G před pády z až 2m výšky a nikdy nenaruší potenciál vašich mobilních telefonů – brilantní střih kůže propůjčuje všem čočkám fotoaparátu velkorysé otvory a umožňuje zcela hladké ovládání i nabíjení. Zásluhou ultratenkého provedení (pouhých 2,3 mm) splynou pouzdra se všemi telefony naprosto organicky.

 

Kryty na smartphony iPhone série 13 (mini, Pro i Pro Max) oplývají navíc podporou standardu magnetického nabíjení MagSafe. Lososová kůže doplňků Njord je 6× odolnější nežli běžná hovězí useň a jako každá přírodní surovina se v průběhu věků proměňuje, vytváří si unikátní patinu podle rutiny uživatele, působením potu, vlivem okolní vlhkosti a dalších faktorů. A tak je třeba počítat s tím, že každému jednotlivému kousku příslušenství značky Njord byELEMENTS vtisknou stopy času a používání specifický vzhled i charakter, což však určitě není na škodu, poněvadž to ještě více zvýrazní a podtrhne individualitu každého nositele.

 

Pouzdra na sluchátka Apple AirPods

Segment našeho příslušenství očarovala značka Njord byELEMENTS i fascinujícími pouzdry na sluchátka Apple AirPods Pro. Jejich konstrukce je dvoudílná (TPU + lososová kůže), na dotek úchvatně příjemná a vašim přenosným muzikantům poskytuje perfektní ochranu, honosný styl i výborný štít před poškrábáním a nečistotami. S takřka totožnou tloušťkou (2,2 mm) jako u krytů na iPhony garantují pouzdra Njord byELEMENTS hladkou kompatibilitu se všemi bezdrátovými nabíječkami (standard Qi) a taktéž i bezproblémovou funkčnost magnetického nabíjení Apple MagSafe. Výřez pro konektor a informační diodu je samozřejmostí. 

 
 

Řemínky k chytrým hodinkám Apple Watch

 

Ani chytré hodinky nepřišly zkrátka. Objednat u nás můžete elegantní řemínky značky Njord byELEMENTS k sérii Apple Watch 1-7, a to ve dvou velikostních variantách - 40/41 mm nebo 44/45 mm (barevné provedení zůstává samozřejmě stejné jako u celé rodiny Njord, tedy tmavě šedé, modré, tmavě zelené nebo černé). Všechny řemínky byly důkladně testovány pro neochvějnou spolehlivost a je pro ně charakteristická vložka z pravé lososové kůže (vnější strana) s podkladem z veganské kůže (vnitřní strana). Njord Strap Apple Watch představují dokonalé spojení pro každodenní životní styl, ale rozhodně nezklamou ani aktivní sportovce. Ať už budete v kavárně, na cestách do práce nebo uprostřed stadionu, vždy se na ně budete s nadšením dívat.

 

Závěrem musíme říci, že si produkty značky Njord byELEMENTS vydobyly během relativně krátké chvíle místo na samém piedestalu mobilního příslušenství. Špičková kvalita, sofistikovaný design, velkolepá odolnost, neotřelá originalita a mnoho dalších vlastností učarovalo zákazníky po celém světě. V kombinaci s elegantními barevnými variantami se zkrátka jedná o naprosto neodolatelnou záležitost, kterou i vy musíte mít! 

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Jsem spokojen Rychlost dodání a dobrá komunikace.

Ověřený zákazník
30.12.2022

rychlé jednání bezkonkurenční ceny nákup proběhl bez problémů doporučuji

Ověřený zákazník
17.05.2016

Ke zboží nebyl dodán návod k obsluze v češtině.

Ověřený zákazník
26.06.2022

Doporučuji tento obchod.

Ověřený zákazník
29.09.2016

Velmi profesionální přístup, příjemné jednání.

Ověřený zákazník
08.12.2017

Jedná se o opakovaný nákup, vždy zde vyberu dárky pro rodinu. S eshopem jsem spokojená, nabízejí zajímavé produkty, dodání je vždy velice rychlé. Doporučuji.

Ověřený zákazník
10.11.2022

přehledné, bezproblémové, rychlé

Ověřený zákazník
26.11.2021

byla jsem nejdřív na prodejně...tam jsem vyzvěděla co jsem potřebovala a zboží jsem si pak objednala z domova až ve chvíli kdy jsem potřebovala. Na prodejně ochotný a vstřícný personál....po objednávce bezproblémová komunikace. Nebyl problém domluvit se že zboží potřebuji poslat o trošku později.... Vřele doporučuji

Ověřený zákazník
06.12.2016

Doporučuji vaší firmu a tím i Váš obchod všem svým partnerům a klientům. Odpověď uvedena výše. Kvalitní zboží, dobré ceny, seriozní jednání.

Ověřený zákazník
09.05.2016

Dobrý obchod

Ověřený zákazník
03.10.2016
Všechny recenze