Kód: POKLPTKEY2050
Produktové číslo: PSKEY2SGCZ
EAN: 8595248152878

Prestigio klávesnice Click & Touch 2.gen

Bezdrátová klávesnice s integrovaným touchpadem v klávesách • nízký profil 1,5 mm • 80 % kláves je dotykových • podpora gest • layout klávesnice bez české diakritiky (podporuje českou/slovenskou diakritiku) • fyzické levé a pravé tlačítko myši • aplikace Clevetura App • možnost připojení až 4 zařízení současně • LED indikátor • dobíjecí kabel USB-C • kompatibilní systémy: Android 6, iPadOS 13.1, Windows 7 nebo MacOS 10.11 a novější verze těchto systémů •

Detailní popis
Skladem
út 7. 2.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

Prestigio klávesnice Click & Touch 2.gen

  • Speciální klávesnice a myš v jednom provedení
  • Bezdrátové provedení s vlastní baterií
  • Motýlkový mechanismus a zdvih 1,5 mm pro snadné psaní
  • Aplikace Clevetura App pro personalizaci klávesnice
  • Možnost připojení až ke 4 zařízením
  • Výherce reddot 2021 ve 4 kategoriích

Klávesnice, která zastane mnohem víc

Bezdrátová klávesnice Prestigio Click & Touch 2.gen klame vzhledem, ale dokáže toho mnohem víc, než je na první pohled zřejmé, a přitom je neskutečně praktická. Více jak 80 % kláves jsou uzpůsobeny tomu, aby fungovaly jako touchpad, který můžete dobře znát z notebooků. Pohodlně tak pište, a pokud zrovna potřebujete přepnout do jiné aplikace či prohlížet web, po jemném pohlazení kláves se Prestigio Click & Touch 2.gen stane neocenitelnou náhradou myši. Určitě vás překvapí lehkost i intuitivnost, která se vám vnese do konečků prstů a vy už nebudete chtít pracovat jinak.

Aplikace pro chytré využití klávesnice Prestigio Click & Touch 2.gen

Se speciálně navrženou aplikací Clevetura App k Prestigio Click & Touch 2.gen personalizujete klávesnici k obrazu svému. Aby vám naprosto vyhovovala, přizpůsobte si, jaké klávesy budou reagovat na váš dotek. Jednoduše si tak nastavíte ovládání například jen na jednu polovinu dle toho, zdali jste levák nebo pravák. Nechybí ani možnost upravení citlivosti kurzoru, ale také vytvořit si jednotlivé profily na míru zařízením, k nimž Prestigio Click & Touch 2.gen připojujete. Pomocí technologie Bluetooth jí snadno propojíte s telefonem, televizí, tabletem či počítačem. Klávesnice je kompatibilní se systémy Windows, MacOS, iPadOS, Android a dalšími.

Skvělé psaní i gesta pro ovládání

Psaní na Prestigio Click & Touch 2.gen pro vás bude tak přirozenou záležitostí, že ji nebudete chtít dát z ruky. Příjemný pocit podtrhává nůžkový mechanismus kláves a každý dotyk bude slast pro vaše prsty. Zdvih 1,5 mm pomáhá rychlému a přesnému psaní za jakékoliv situace. Dotykové plošky podporují klasická gesta, na něž jste zvyklí. Jemným stiskem v režimu touchpadu, do něhož se Prestigio Click & Touch 2.gen přepne automaticky, jemný stisk prstem simuluje pravé tlačítko, zatímco dvěma prsty zobrazíte nabídku pro kopírování, úpravu a další. Rozhodně nechybí ani gesta pro zvětšování, zmenšování obrazu a přepínání mezi plochami. Multimediální tlačítka pak fungují jako ovládání hlasitosti či přetáčení právě běžícího filmu.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Kompatibilita OS MacOS
Multimediální klávesy Ano
Rozhraní Bluetooth
Technologie Mechanická

Uspořádání

Backspace - provedení klávesy Úzký
Enter - provedení klávesy Jednořádkový
Levý shif - provedení klávesy Úzký
Lokalizace kláves (přítomnost symbolů specifických pro daný jazyk) Česká
Kurzorové šipky - provedení kláves Úzké
Typ kláves Nízkoprofilové

Obecné

Barva Šedá
Hloubka (mm) 128
Hmotnost (g) 0,283
Napájení Integrovaná baterie
Připojení Bezdrátová
Šířka (mm) 280
Určení Kompaktní
Výška (mm) 11,7

Vlastnosti

Touchpad Ano

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

nevím o žádné

Ověřený zákazník
05.08.2022

Vše v pořádku.

Ověřený zákazník
29.05.2022

Obchod DATÀRT super.

Ověřený zákazník
09.06.2022

Velice ochotná slečna na zákaznické lince, která mi měnila místo a způsob doručení, které jsem zadal špatně. Zboží jsem objednal ve čtvrtek po poledni, v pátek ve 13h zboží dorazilo. Dokonce mi zajistila dvě výdejní místa, aby doručení bylo na 100% do víkendu. Ještě jednou moc děkuji.

Ověřený zákazník
27.10.2022

Komunikace obchodu a rychlost dodání

Ověřený zákazník
10.01.2023

Před svátky jsem objednával k Vánocům kryty na telefony. Zboží bylo ten den objednávky od iSetos předáno české poště. I když toho určitě bylo hodně, tak bohužel s poštou byla komunikace absolutní katastrofa a skončilo to až vrácením balíku zpět do iSetos, kde mi pán po telefonu ochotně nabídl odeslání znovu, hned jak k nim balík dorazí. Jak slíbil, tak se stalo. Díky moc za vstřícnost a ať se daří.

Ověřený zákazník
04.01.2023

+++

Ověřený zákazník
29.11.2022

Ocenuji skvely pristup na zakaznicke lince, kde mi zodpovedeli me dotazy. Objednavam ponekolikate a zbozi vzdy dorazilo velmi rychle a v poradku.

Ověřený zákazník
12.01.2023

Vše proběhlo hladce, zboží dodáno v pořádku a včas.

Ověřený zákazník
30.05.2022

Děkuji, jsem spoko.

Ověřený zákazník
28.06.2022
Všechny recenze