Quad Lock Case - iPhone X/XS

Quad Lock Case - iPhone X/XS

Quad Lock® je jedinečný montážní systém držáků, který propojí váš telefon s vaším aktivním životním stylem. Velmi jednoduchá instalace a maximální ochrana Vašeho iPhonu. Plně kompatibilní s bezdrátovým nabíjením Qi.
Kód: APPSQLCASE006 EAN: 9348943000765 Part No.: QLC-IPX
790 Kč
653 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Quad Lock

Jedinečný systém držáků.Bezpečnost a současně jednoduchost Quad Lock systému spočívá v tom, že s pomocí jednoho krytu můžete rychle a bezpečně připevnit telefon ve vašem autě, na kole, na stativ, na paži při běhání, či kdekoli v domě nebo kanceláři pomocí jednoho jednoduchého pohybu. Quad Lock systém byl navržen tak, aby vám dovolil otáčet telefonem ve všech směrech - svisle i horizontálně, kolem své osy - takže je plně kompatibilní s jakoukoli aplikací, kterou používáte.
 

Twist, Lock and Go.

Inovativní systém zámku, který je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchycení telefonu. Díky dvojitému bezpečnostnímu systému Dual Stage Lock budete mít jistotu, že je váš telefon vždy bezpečně připevněn i bez použití nepraktických obalů, ze kterých se telefon hůře vyjímá.Při používání krytu Quad Lock Case je váš telefon chráněn i při běžných činnostech a přenášení telefonu. Jedná se o nejlehčí, nejpevnější a nejbezpečnější systém držáků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete chápat, jak jste mohli bez něj žít.