Quad Lock Run Kit – iPhone 7+/8+

Quad Lock Run Kit – iPhone 7+/8+

Quad Lock® je jedinečný montážní systém držáků, který propojí váš telefon s vaším aktivním životním stylem. Velmi jednoduchá instalace a maximální ochrana Vašeho telefonu.
Kód: APPSQLRUKI005 EAN: 9348943000291 Part No.: QLK-ARM-I7PLUS
1 590 Kč
1 314 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Quad Lock

Jedinečný systém držáků.Quad Lock Run Kit je kompletní sada určená pro iPhone 7 Plus/8 Plus k upevnění na paži. Díky patentovanému systému uchycení Quad Lock jednoduše připevníte váš telefon k držáku. Již nemusíte složitě vyndavat telefon ze silikonových nebo plastových obalů. Nezmeškáte tak žádný hovor ani při běhu, jízdě na bruslích nebo jiných sportovních aktivitách.
 

Inovativní systém zámku Twist, Lock and Go, který je použit v krytu i v jednotlivých držících umožňuje rychlé uchycení telefonu. Díky dvojitému bezpečnostnímu systému Dual Stage Lock budete mít jistotu, že je váš telefon vždy bezpečně připevněn i bez použití nepraktických obalů, ze kterých se telefon hůře vyjímá.Při používání krytu Quad Lock Case je váš telefon chráněn i při běžných činnostech a přenášení telefonu. Jedná se o nejlehčí, nejpevnější a nejbezpečnější systém držáků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete chápat, jak jste mohli bez něj žít.


  

Sportovní držák na ruku Quad Lock Sports Armband umožňuje bezpečné uchycení vašeho telefonu vybaveným krytem Quad Lock Case nebo univerzálním adaptérem Quad Lock Universal k vaší ruce. Držák je vhodný pro obvod paže 17-38 cm.