Kód: POHORDI362101
Produktové číslo: 10006

Rain Design i360° 21,5" Turntable - Silver

Stojánek Rain Design nejenže zvyšuje váš iMac o 1,5 cm ale také se díky otočné základně o 360° můžete s ostatními podělit o své nápady. Pevná konstrukce z broušeného hliníku koresponduje s designem produktů značky Apple.

Detailní popis
Skladem
st 17. 8.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
159 Kč
131 Kč bez DPHRain Design i360°

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design i360° je stojan pro váš iMac, jehož konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku. Jeho hlavní přidanou hodnotou je nejen to, že zvyšuje váš iMac o 1,5 cm, ale hlavně to, že jej můžete otáček o celých 360 stupňů. Snáze tak lze displej počítače sdílet s rodinou a kolegy a prezentovat jim své nápady.

Kvalitní.

Rain Design i360° je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iMacu. Skvěle tedy k němu sedí nejen po vizuální, ale i designové stránce. Skutečná síla stojanu pochází z každodenního používání. Za chvíli vám totiž už ani nepřijde, že by i360 nebyl součástí vašeho počítače.Praktický.

Použití stojanu je příhodné zejména z toho důvodu, že počítač iMac nemůžete otáčet kolem jeho osy. To právě Rain Design i360° napravuje. Pokud tak chcete sdílet své nápady s kolegy v práci nebo s rodinou v domácnosti, je k tomu naprosto ideální.Pevný a stabilní.

Díky mechanizmu uchycení nemusíte mít strach, že by byl váš iMac jakkoli nestabilní. Noha počítače totiž nesedí na jeho vrchní části ale vkládá se do vnitřku stojanu, který ji zafixuje. Ke stabilitě napomáhá i sama jeho váha.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.