Rain Design iLap Laptop Stand MB Pro 17"

Rain Design iLap Laptop Stand MB Pro 17"

Stojánek Rain Design je všestranný stojánek pro váš notebook, který díky odnímatelnému polstrování, můžete používat v různých pozicích (na pohovce, na prac. stole). Pevná konstrukce z broušeného hliníku koresponduje s designem produktů značky Apple.
Kód: POHORDLLS1701 EAN: 891607000278 Part No.: 10027
399 Kč
330 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMRain Design iLap

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design iLap je stojan pro váš 17" MacBook a notebook jiné značky jehož konstrukce z elexovaného hliníku a odnímatelného polstrování je navržena tak, abyste jej mohli použít jak na pracovním stole, ale třeba i na pohovce. V každé situaci vám poskytne maximální možný komfort.

Stylový v práci i doma.

Rain Design iLap je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem MacBooku. Pro pohodlné používání je osazen i polstrováním, kdy to přední je odnímatelné. To pokud byste chtěli svůj MacBook používat na pracovním stole. Pokud jej však máte na klíně např. na pohovce, poskytne vám maximální komfort, ať už si prohlížíte web, sledujete videa, nebo píšete obsáhlé texty atd.Skutečně flexibilní.

Zadní nohu produktu Rain Design iLap můžete díky dvěma čepům polohovat tak, aby vám poskytovala maximální pohodlí. Hliníková základna přitom celý počítač chladí, takže nedochází k jeho přehřívání, ať už s ním pracujete kdekoli.Lepší náklon.

Díky tomu, že Rain Design iLap poskytuje lepší náklon a výšku počítače v něm usazeném, neničíte si s ním tak svou krční páteř, pokud do displeje notebooku koukáte příliš dlouho.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design iLap nevejdou. Ten nemá žádné dorazy, do kterých musíte notebook polohovat, takže záleží jen na volbě takové velikosti produktu, aby se na něho právě ten váš počítač ideálně vešel. Na výběr je z variant pro 13, 15 a 17palcové notebooky.

Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.