Rain Design iRest lap stand for iPad/Tablet

Rain Design iRest lap stand for iPad/Tablet

Stojánek Rain Design je všestranný stojánek pro váš tablet. Díky odnímatelnému polstrování ho můžete používat v různých pozicích (na klíně, na prac. stole). Pevná konstrukce z broušeného hliníku koresponduje s designem produktů značky Apple.
Kód: POHORDIRLST01 EAN: 891607000353 Part No.: 10035
399 Kč
330 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design iRest

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design iRest je stojan pro iPad a tablet jiné značky jehož konstrukce z eloxovaného hliníku a odnímatelného polstrování je navržena tak, abyste jej mohli používat jak na pracovním stole, tak třeba i na pohovce. V každé situaci vám poskytne maximální možný komfort. Jeho hlavní předností je, že zabraňuje únavě rukou z nutnosti neustálého držení tabletu.

Odpočiňte si.

Rain Design iRest má tělo vyrobené z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iPadu. Pro pohodlné používání je osazen i polstrováním, které je pro lepší přenositelnost odnímatelné. Jednoduše s ním tak lze pracovat nejen na stole, ale třeba i pohovce atd. A pokud potřebujete své zařízení při práci zároveň nabíjet, není to problém. Díky obsaženému prostupu můžete.Skutečně flexibilní.

Zadní nohu produktu Rain Design iRest můžete snadno polohovat, aby vám poskytoval maximální pohodlí. Tak můžete učinit až do 60 stupňů a to prostým zatlačením. Pěnové polštářky vám přitom poskytnou maximální pohodlí.Ulevte svým rukám.

Hlavní přidanou hodnotou stojanu Rain Design iRest je hlavně to, že odpočinete svým rukám. Nemusíte tak vložené zařízení neustále držet, když s ním pracujete. To ostatně můžete jak na výšku, tak na šířku.Není je pro iPad.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design iRest nevejdou. Jediné, na čem záleží, je, aby měl takový tablet 13palcovou a menší úhlopříčku displeje a nebyl tlustší jak 12 milimetrů. Do stojanu se vám tak vejdou tablety i s kryty. V případě těch originálních od Applu tedy jak s příslušenstvím Smart Cover tak Case.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.