Kód: POHORDISSPT05
Produktové číslo: 10041

Rain Design iSlider stand for iPad/Tablet Pink

Stojánek Rain Design se díky své štíhlosti a lehkosti snadno nosí, používá a udržuje. Pevná konstrukce z broušeného hliníku, která koresponduje s designem produktů značky Apple, nabízí až 18 úhlů náklonu pro všechny tablety do úhlopříčky 13".

Detailní popis
Skladem
pá 7. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
99 Kč
82 Kč bez DPHRain Design iSlider

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design iSlider je stojan pro váš iPad nebo tablet jiné značky do velikosti 13 palců jeho úhlopříčky displeje. Vejdou se do něho i s kryty nebo příslušenstvím Smart Cover či Case a to jak na výšku, tak na šířku. Konstrukce, jejíž tělo je z eloxovaného hliníku, je navržena tak, aby vám poskytla až 18 možných úhlů pro ideální sklon zařízení.

Stylový a nenápadný.

Rain Design iSlider má tělo vyrobené z eloxovaného hliníku, které materiálem koresponduje s tím na vašem iPadu. Je však vyvedeno v unikátních barvách, mezi které se vyjma té stříbrné řadí i černá nebo růžová. Navíc jsou jeho rozměry velice kompaktní, takže se vám snadno vejde do jakékoli kapsy.Pro video hovory i na jinou práci.

Designéři společnosti si s návrhem a jeho realizací dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design iSlider používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Nabízí se například video hovory FaceTime. Aby vás druhá strana ideálně viděla, tak stojan nabízí až 18 různých úhlů možné jeho polohy (rozpětí je od 15 do 70 stupňů).Kryty mu nevadí.

Ať už na svém iPadu používáte Smart Cover či Case, nemusíte jej před vložením do stojanu ze zařízení odnímat. Vejdou se i s nimi a to samozřejmě i pokud používáte příslušenství jiné značky, než to od společnosti Apple. Rain Design iSlider je tak maximálně vstřícný.Není je pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design iSlider nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou tabletů s úhlopříčkou jejich displeje 13 palců a menší.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.