Rain Design mBase 27" iMac

Rain Design mBase 27" iMac

Stojánek Rain Design s minimalistickým designem a pevnou konstrukcí z broušeného hliníku zvyšuje váš iMac tak, abyste mohli pracovat pohodlněji. Díky integrované zásuvce, kam můžete ukládat své věci, působí váš stůl stále uklizený.
Kód: POHORDMBA2701 EAN: 891607000094 Part No.: 10044
999 Kč
826 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design mBase

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mBase je stojan pro váš iMac, jehož konstrukce je vyrobena z eloxovaného hliníku. Protože iMac nemá posuvný stojan, je tedy navržen tak, aby váš počítač zvýšil a poskytl vám s ním pohodlnější práci. Navíc poskytuje integrovanou zásuvku pro různé použití.

Kvalitní.

Rain Design mBase je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iMacu. Skvěle k němu tedy sedí nejen po vizuální, ale i designové stránce. Skutečně síla stojanu pochází z každodenního používání. Za chvíli vám totiž už přijde, že by mBase nebyl soušástí vašeho počítače.Praktický.

Jeho použití je příhodné zejména z toho důvodu, že počítači iMac nemůžete polohovat jeho nohu a zvednout jej tak do ideální úrovně očí. To právě tento stojan napravuje. Pokud tak nemáte svůj pracovní stůl v ideální výšce, nemusíte už iMac povykládat štosy papírů atd.A s přidanou hodnotou.

Rain Design mBase však disponuje i praktickou zásuvkou. Do ní můžete schovat nejen různé kancelářské potřeby, ale třeba i iPhone, sluchátka a jakékoli jiné příslušenství. Pomáhá vám tak udržet vaše pracoviště uklizené, přičemž vždy víte, kde co máte hledat.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.