Rain Design mStand iPad Pro 12,9 Gold

Rain Design mStand iPad Pro 12,9 Gold

Stojánek Rain Design s nastavitelným úhlem (0-45°) a výškou (114-190mm) snadno uvolní vaší ruku při práci. Ať už ovládáte tablet dotykem, píšete a nebo jen sledujete videa. Pevná konstrukce z broušeného hliníku koresponduje s designem produktů Apple.
Kód: POHORDMST1203 EAN: 891607000827 Part No.: 10063
399 Kč
330 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design mStand iPad Pro

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mStand iPad Pro 12,9 je stojan pro váš iPad a tablet jiné značky o podobné úhlopříčce displeje, který vám umožní polohovat mu sklon od 0 do 45 stupňů. Vejdou se do něho i s kryty nebo příslušenstvím Smart Cover či Case a to jak na výšku, tak na šířku. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby bylo zařízení v ideální výšce pro jeho používání jednou rukou. Obsahuje i prostup pro nabíjecí Lightning konektor.
 

Stylový a praktický.

Rain Design mStand pro iPad Pro je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iPadu. S ním koresponduje i barevnými variantami, takže je k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté variantě. Díky chytře řešené noze stojanu a prostupu v základně můžete do vašeho iPadu také jednoduše zapojit napájecí Lightning kabel.Pro video hovory jako dělaný.

Designéři společnosti si s návrhem a jeho realizací dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design mStand používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Nabízí se například video hovory FaceTime.


  

Ideální náklon.

Vzhledem k tomu, že Rain Design mStand poskytuje náklon, který si můžete v rozmezí od 0 do 45 stupňů určit sami, nemusíte své video hovory vyřizovat se zařízením v ruce. Druhá strana vás uvidí i s iPadem vloženým do stojanu naprosto ideálně. Zároveň vám už neuteče žádná notifikace, kterou vaše zařízení obdrží. Jednoduše také budete prohlížet web a používat další aplikace, aniž byste museli iPad neustále držet v ruce. Pro změnu polohy postačí do stojanu jen zatlačit.Kryty mu nevadí.

Ať už na svém iPadu používáte Smart Cover či Case, nemusíte jej před vložením do stojanu ze zařízení odnímat. Vejde se i s nimi. U příslušenství od ostatních výrobců se jen stačí ujistit, že iPad v součtu nepřesáhne tloušťku 12 milimetrů.


  

Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mStand pro iPad Pro nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou tabletů, které mají úhlopříčku jejich displeje podobnou právě iPadu Pro. Zajišťuje to výsuvný mechanizmus, kterým ve stojanu tablet zafixujete a to jak na výšku, tak na šířku.