Rain Design mStand Laptop Stand Gold

Rain Design mStand Laptop Stand Gold

Stojánek Rain Design udrží váš notebook ve výšce vašich očí a uleví tak vašim krčním obratlům. Proudění vzduchu okolo stojánku zajišťuje ochlazení samotného přístroje. Pevná konstrukce z broušeného hliníku designově koresponduje s notebooky Apple.
Kód: POHORDMSLAP03 EAN: 891607000650 Part No.: 10071
719 Kč
595 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design mStand Laptop

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mStand Laptop je stojan pro váš MacBook a notebook jiné značky až do úhlopříčky displeje 17 palců. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby při používání počítače ulevovala vaší krční páteři a zároveň poskytla počítači potřebné chlazení. Nechybí prostup pro případnou kabeláž a prostor pro uložení externí klávesnice pro lepší organizaci místa na vašem pracovním stole.

Styl v každém detailu.

Rain Design mStand Laptop je vyrobený z jednoho kusu eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem MacBooku. S ním koresponduje i barevnými variantami, takže je k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté variantě. Díky chytře řešené noze stojanu a prostupu v základně můžete do vašeho počítače také jednoduše zapojit napájecí kabel, nebo do ní usadit bezdrátovou klávesnici po opuštění vašeho pracoviště.Drží a chladí.

Designéři společnosti si s návrhem a realizací produktu dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design mStand Laptop používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Bezpečně tak udrží i 17palcový notebook.Ideální náklon.

Vzhledem k tomu, že Rain Design mStand Laptop poskytuje ideální náklon a výšku, neničíte si s jeho používáním svou krční páteř, pokud do displeje počítače koukáte příliš dlouho. Nemusíte se ani bát, že by se vám MacBook ve stojanu nějak odřel. Veškeré styčné plochy jsou totiž osazeny výstelkami, které mu navíc umožňují lepší chlazení.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mStand Laptop nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou notebooků, které mají úhlopříčku jejich displeje 17 palců a menší.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.