Rain Design mStand Tablet Gold

Rain Design mStand Tablet Gold

Stojánek Rain Design drží váš tablet ve výšce vašich očí, a tak vám neunikne ani jedna notifikace. Pevná konstrukce z broušeného hliníku s integrovaným otvorem pro kabeláž. Stojánek je vhodný pro všechny tablety do úhlopříčky 13".
Kód: POHORDMSTAP03 EAN: 891607000681 Part No.: 10051
299 Kč
247 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMRain Design mStand Tablet

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mStand Tablet je stojan pro váš iPad a tablety jiné značky až do úhlopříčky displeje 13 palců. Vejdou se do něho i s kryty nebo příslušenstvím Smart Cover či Case a to jak na výšku, tak na šířku. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby bylo zařízení v ideální výšce pro jeho používání jednou rukou. Obsahuje i prostup pro nabíjecí Lightning konektor a nabízí chytře vymyšlenou akustickou základnu, která vám poskytne čistší zvuk při hovorech.

Styl na první pohled.

Rain Design mStand Tablet je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iPadu. S ním koresponduje i barevnými variantami, takže je k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté variantě. Díky chytře řešené noze stojanu a prostupu v základně můžete jednoduše do vašeho iPadu také jednoduše zapojit napájecí Lightning kabel.Pro video hovory jako dělaný.

Designéři společnosti si s návrhem a realizací produktu dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design mStand Tablet používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Nabízí se například video hovory FaceTime. Díky akustické konstrukci základny se od ní zvuk z reproduktorů odráží přímo k vám, čímž poskytne čistší zvuk.Ideální náklon.

Vzhledem k tomu, že Rain Design mStand Tablet poskytuje ideální náklon, nemusíte své video hovory vyřizovat se zařízením v ruce. Druhá strana vás uvidí i s iPadem vloženým do stojanu naprosto ideálně. Zároveň vám už neuteče žádná notifikace, kterou vaše zařízení obdrží. Jednoduše také budete prohlížet web a používat další aplikace, aniž byste museli iPad neustále držet v ruce.Kryty mu nevadí.

Ať už na svém iPadu používáte Smart Cover či Case, nemusíte jej před vložením do stojanu ze zařízení odnímat. Vejde se i s nimi. U příslušenství od ostatních výrobců se jen stačí ujistit, že iPad v součtu nepřesáhne tloušťku 12 milimetrů.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mStand Tablet nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou tabletů, které mají úhlopříčku jejich displeje 13 palců a menší. Vlastníte-li však tablet s úhlopříčkou displeje 8 palců a méně, zvažte, jestli by se vám nehodil spíše produkt Rain Design mStand Mobile.