Rain Design mStand Tablet Plus Gold

Rain Design mStand Tablet Plus Gold

Stojánek Rain Design drží váš tablet ve výšce vašich očí, a tak vám neunikne ani jedna notifikace. Pevná konstrukce z broušeného hliníku s integrovaným otvorem pro kabeláž. Stojánek nabízí nastavení polohy v rozmezí 10-50° všem tabletům do 13palců.
Kód: POHORDMSTPL03 EAN: 891607000704 Part No.: 10054
299 Kč
247 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMRain Design mStand Tablet Plus

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mStand Tablet Plus je stojan pro váš iPad a tablety jiné značky až do úhlopříčky displeje 13 palců, který vám umožní polohovat mu sklon od 10 po 50 stupňů. Vejdou se do něho i s kryty nebo příslušenstvím Smart Cover či Case a to jak na výšku, tak na šířku. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby bylo zařízení v ideální výšce pro jeho používání jednou rukou. Obsahuje i prostup pro nabíjecí Lightning konektor a nabízí chytře vymyšlenou akustickou základnu, která vám poskytne čistší zvuk při hovorech.

Styl na první pohled.

Rain Design mStand Tablet Plus je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem iPadu. S ním koresponduje i barevnými variantami, takže je k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté variantě. Díky chytře řešené noze stojanu a prostupu v základně můžete jednoduše do vašeho iPadu také jednoduše zapojit napájecí Lightning kabel.Pro video hovory jako dělaný.

Designéři společnosti si s návrhem a realizací produktu dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design mStand Tablet Plus používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Nabízí se například video hovory FaceTime. Díky akustické konstrukci základny se od ní zvuk z reproduktorů odráží přímo k vám, čímž poskytne čistší zvuk.Ideální náklon.

Vzhledem k tomu, že Rain Design mStand Tablet Plus poskytuje náklon, který si můžete v rozmezí od 10 po 50 stupňů určit sami, nemusíte své video hovory vyřizovat se zařízením v ruce. Druhá strana vás uvidí i s iPadem vloženým do stojanu naprosto ideálně. Zároveň vám už neuteče žádná notifikace, kterou vaše zařízení obdrží. Jednoduše také budete prohlížet web a používat další aplikace, aniž byste museli iPad neustále držet v ruce. Pro změnu polohy postačí do stojanu jen zatlačit.Kryty mu nevadí.

Ať už na svém iPadu používáte Smart Cover či Case, nemusíte jej před vložením do stojanu ze zařízení odnímat. Vejde se i s nimi. U příslušenství od ostatních výrobců se jen stačí ujistit, že iPad v součtu nepřesáhne tloušťku 12 milimetrů.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mStand Tablet Plus nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou tabletů, které mají úhlopříčku jejich displeje 13 palců a menší.