Rain Design mStand360 Laptop Swivel Base Gold

Rain Design mStand360 Laptop Swivel Base Gold

Stojánek Rain Design nabídne pevnou konstrukci z broušeného hliníku a integrovaný otvor pro kabeláž, která designově koresponduje s notebooky Apple. Větší flexibilitu umožňuje otočná noha stojanu, kterou lze otáčet v rozsahu 360°.
Kód: POHORDMS36W03 EAN: 891607000667 Part No.: 10073
649 Kč
536 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design mStand 360°

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mStand 360° je otočný stojan pro váš MacBook a notebook jiné značky až do úhlopříčky displeje 17 palců. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby při používání počítače ulevovala vaší krční páteři a zároveň poskytla počítači potřebné chlazení. Nechybí prostup pro případnou kabeláž a prostor pro uložení externí klávesnice pro lepší organizaci místa na vašem pracovním stole.

Styl v každém detailu.

Rain Design mStand 360° je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem MacBooku. S ním koresponduje i barevnými variantami, takže je k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté variantě. Díky chytře řešené noze stojanu a prostoru v základně můžete do vašeho počítače také jednoduše zapojit napájecí kabel, nebo do ní usadit bezdrátovou klávesnici po opuštění vašeho pracoviště.Praktičtější, než si myslíte.

Rain Design mStand 360° nese své jméno podle své unikátní funkce. Obsahuje totiž otočný mechanizmus, s jehož pomocí můžete jednoduchou formou sdílet dění na displeji s celou rodinou, přáteli i kolegy v práci. Stačí do něho zatlačit prstem a stojan se natočí tak, jak potřebujete.Drží a chladí.

Designéři společnosti si s návrhem a realizací produktu dali opravdu záležet. Počítali totiž s tím, že budete chtít Rain Design mStand 360° používat nejen jako stojan, kam budete své zařízení odkládat, ale kde jej budete i aktivně používat. Bezpečně tak udrží nejen 12palcový MacBook, ale i 17palcový notebook.Ideální náklon.

Vzhledem k tomu, že Rain Design mStand 360° poskytuje ideální náklon a výšku, neničíte si s jeho používáním svou krční páteř, ani když do displeje počítače koukáte příliš dlouho. Nemusíte se ani bát, že by se vám MacBook ve stojanu nějak odřel. Veškeré styčné plochy jsou totiž osazeny výstelkami, které mu navíc umožňují lepší chlazení.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mStand 360° nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou notebooků, které mají úhlopříčku jejich displeje 17 palců a menší.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.