Rain Design mTower VerticalLaptop Stand Space Grey

Rain Design mTower VerticalLaptop Stand Space Grey

Stojánek Rain Design nabídne pevnou unibody konstrukci z broušeného hliníku, která designově koresponduje s produkty značky Apple. Stojánek šetří prostor, udržuje čistotu a jednoduchost vašeho pracovního stolu.
Kód: POHORDMTVLS02 EAN: 891607000865 Part No.: 10038
649 Kč
536 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Rain Design mTower

Designově korespondující s produkty Apple.Rain Design mTower je stojan pro váš MacBook a většinu notebooků jiné značky. Konstrukce z eloxovaného hliníku je navržena tak, aby poskytla počítači potřebné chlazení a zároveň jej chránila třeba před nechtěným politím tekutinou. Hodí se zejména při použití externího monitoru, kdy maximálně šetří místo na vašem pracovním stole.

Minimalistický v každém detailu.

Rain Design mTower je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je totožný s tím na vašem MacBooku. Díky chytře řešenému designu minimalizuje prostor na vašem pracovním stole, proto se hodí zejména při použití s externím monitorem. Eliminuje také jakékoli náhodné polití tekutinou, protože je v něm váš počítač ve svislém směru.Režim zavřeného displeje.

Další displej můžete k Macu připojit několika způsoby. Můžete na všech displejích zrcadlit stejný obraz, nebo rozšířit pracovní plochu s různými aplikacemi a okny přes všechny displeje. Když používáte externí displej s notebookem Mac, můžete použít i režim zavřeného displeje, což je právě případ s použitím produktu Rain Design mTower.Drží i chladí.

Designéři společnosti si s návrhem a realizací produktu dali opravdu záležet. Nemusíte se bát, že byste si v něm váš MacBook poškrábali. Rain Design mTower totiž obsahuje na všech místech, kde se s vloženým počítačem stýká, výstelky. Díky lepší cirkulaci vzduchu kolem počítače jej také umožňuje lépe chladit.Není jen pro Apple produkty.

Pokud v rodině nebo mezi kolegy používáte i jiná než Apple zařízení, neznamená to, že ty se do stojanu Rain Design mTower nevejdou. Použít jej totiž můžete s většinou notebooků dostupných na trhu. Stačí se ujistit, že jejich tloušťka nepřesáhne 25 mm. Takže jej klidně můžete mít i v nějakém pouzdře či krytu.Co je značka Rain Design zač?

Společnost svůj první produkt vytvořila již v roce 2003. Pochází z amerického San Francisca a tvoří ji tým lidí se stejnou vizí. Dbá na maximálně jednoduchý a účelný design, použití kvalitních materiálů a pozitivní uživatelský zážitek.